Just Glide *Anal*
Beschikbaar in volgende formaten
- 500 ml€ 32,46 / 1 l€ 16,23
- 1000 ml€ 22,62 / 1 l€ 22,62
- EAN
- 4024144631438
- Doseringsvorm
- Glijmiddel
- Fabrikant
- Lubry
Productdetails & verplichte informatie
Het glijmiddel Just Glide «Anal» is speciaal voor uw behoeften ontwikkeld. Op waterbasis en pH-geoptimaliseerd, biedt het een langdurige smering zonder resten achter te laten. De dermatologisch geteste formule is veganistisch en vrij van parabenen, olie en vet, waardoor het geschikt is voor de gevoelige huid. Het glijmiddel is geurloos en smaakloos, waardoor het discreet gebruikt kan worden. Geschikt voor latexcondooms en siliconen speeltjes, voor maximale veiligheid en veelzijdigheid. De royale tube van 500 ml biedt een praktische en duurzame oplossing voor uw toepassingen. Ingrediënten: Aqua, Glycerine, Fenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerine, Citroenzuur.
Bewaar op een koele, droge plaats, beschermd tegen licht. Geschikt voor gebruik met alle condooms, dams en speeltjes. Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
Just Glide *Anal*
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!