logo

Glyde Ultra *Wildberry*

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
100 St
€ 0,90 / 1 stuks
€ 89,90
Verkoop en verzending door
Kondomotheke
Levering binnen 2-4 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 9,95)
  • EAN
    9343359009715
  • Doseringsvorm
    Condooms

Productdetails & verplichte informatie

paarse condooms met bosvruchtenaroma, gecertificeerd met de Vegan Flower
Verdere productinformatie

De Glyde Ultra Wildberry-condooms bieden je een veilige, veganistische anticonceptieoptie met een bosvruchtensmaak die je liefdesleven een boost zal geven. Deze paarse condooms zijn gemaakt van natuurlijk rubberlatex en zijn ideaal voor iedereen die milieuvriendelijke en sensuele anticonceptie wil.
Het gepatenteerde dubbele dompelproces maakt de condooms bijzonder scheurbestendig zonder de wanddikte te vergroten. Voor u betekent dit: een intens gevoel met maximale zekerheid. Met een wanddikte van slechts 0,062 mm zijn ze dunner dan traditionele condooms, waardoor je een intensere ervaring krijgt. De nominale breedte van 53 mm zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl het condoom bevochtigd is met 100% pure siliconenolie die vrij is van parabenen en glycerine.
De Glyde Ultra Wildberry-condooms zijn volledig veganistisch en voorzien van het Vegan Flower-zegel. Sinds 2006 worden ze geproduceerd zonder dierlijke toevoegingen of dierproeven. De gebruikte latex is afkomstig van duurzaam beheerde rubberplantages en de productie vindt plaats onder eerlijke omstandigheden.
Elke verpakking van 10x10 bevat individueel verpakte condooms die hygiënisch en veilig bewaard worden. Deze condooms bieden u een kosteneffectieve en milieuvriendelijke optie voor veilige en sensuele anticonceptie.
Een bijzonder hoogtepunt: het bosvruchtenaroma zorgt voor een opwindende, sensuele ervaring die afwisseling in uw intimiteit brengt.


Producteigenschappen:
  • Lengte: 180 mm (± 5 mm*)
  • Nominale breedte: 53 mm (± 2 mm*)
  • Dikte: 0,062 mm
  • Kleur: paars
  • Materiaal: latex, hypoallergeen
  • Reservoir: met reservoirtip
  • Smaak: bosbessen
  • Smering: gesmeerd
  • Vorm: cilindrisch
* wettelijk toegestane afwijking

Condooms van natuurlijk rubberlatex mogen niet worden gebruikt door mensen die allergisch zijn voor latex of wiens huid gevoelig is voor contact met latex. Condooms moeten op een koele, droge plaats worden bewaard en beschermd tegen hitte en direct zonlicht. U mag het condoom niet meer gebruiken na de datum die op de buitenverpakking of de folie staat. Geen enkel anticonceptiemiddel biedt 100% bescherming tegen infectie met seksueel overdraagbare aandoeningen of tegen anticonceptie. Gebruikte condooms horen in de prullenbak, niet in het toilet of in het landschap. Als u glijmiddel wilt gebruiken, zorg er dan voor dat u alleen condoomveilige producten gebruikt. Attentie: Medisch Hulpmiddel Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht Attentie: Bevat latex Attentie: Droog houden Attentie: Lees instructies Attentie: Niet gebruiken als de verpakking beschadigd is Attentie: Slechts één keer gebruiken
Gegevens fabrikant:
Innolatex Sdn. Bhd. (MY-MF-000001246), Lot 591&594, Persiaran Raja Lumu, Pandamaran Industrial Estate, Port Klang, Selangor 42000, Malaysia, www.innoltx.com

Fabrikant

Innolatex Sdn. Bhd. (MY-MF-000001246), Lot 591&594, Persiaran Raja Lumu, Pandamaran Industrial Estate, Port Klang, Selangor 42000, Malaysia, www.innoltx.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

Adloran GmbH (DE-IM-000012871), Gewerbegebiet 5, 06577 An der Schmücke, Deutschland, www.adloran.com

Glyde Ultra *Wildberry*

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!