Tenga Hole Lotion *Light*
- EAN
- 4582655740747
- Doseringsvorm
- Glijmiddel
Productdetails & verplichte informatie
De Tenga Hole Lotion “Light” is het perfecte glijmiddel voor masturbatoren die zijn ontworpen voor bijzonder intense sensaties. Deze dunne formule met 170 ml lotion op waterbasis biedt een optimaal glij-effect, wat de ervaring intenser en aangenamer maakt. De lotion is speciaal ontwikkeld voor Tenga-producten, is hygiënisch te doseren en zorgt voor langdurige hydratatie.
De lotion plakt niet, trekt snel in en laat geen restjes achter. Het is compatibel met condooms en andere speeltjes, waardoor het veelzijdig is. Het is eenvoudig te gebruiken en de lotion glijdt gelijkmatig en zacht over de huid, waardoor deze wordt beschermd en gevoed.
Dankzij ingrediënten als water en propyleenglycol is de lotion bijzonder huidvriendelijk. Tenga Hole Lotion “Light” is gemaakt in Japan en staat voor de hoogste kwaliteit en maximale functionaliteit bij het gebruik van Tenga-producten.
Ingrediënten: Water, Propyleenglycol, Natriumpolyacrylaat, PEG-9M, Fenoxyethanol, Methylparaben
Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd oogcontact. Stop met het gebruik als er roodheid, branderigheid of irritatie optreedt. Gebruik het product niet op een beschadigde huid. Het gewenste resultaat kan per persoon verschillen. Bewaar op een koele, droge plaats, beschermd tegen licht. Buiten bereik van kinderen houden. Geschikt voor gebruik met alle condooms, dams en speeltjes.
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
Tenga Hole Lotion *Light*
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!