Skins *Delay Serum*
- EAN
- 5037353004978
- Doseringsvorm
- Glijmiddel
Productdetails & verplichte informatie
Skins Delay Serum is een geavanceerd, verzorgend serum voor mannen dat de werking verlengt. De formulering
kan voortijdige ejaculatie voorkomen
en is gebaseerd op de unieke PROBOOST® formule, die de kracht van natuurlijke ingrediënten zoals L'Arginine, Panax Ginseng, Ginkgo Biloba, Maca Root, Saw Palmetto en Catuaba Bark gebruikt om het uithoudingsvermogen te verbeteren en de seksuele kracht te behouden.
Tegen voortijdige zaadlozing: Dit 5ml zakje is discreet en eenvoudig aan te brengen. Het is speciaal ontworpen om de absorptie te maximaliseren en biedt daarom gerichte ondersteuning. De formule is geschikt voor gebruik met condooms, pH-neutraal en op waterbasis, waardoor het ideaal is voor de intieme zone.
Dankzij de hydraterende eigenschappen ondersteunt het serum niet alleen het seksuele uithoudingsvermogen, maar helpt het ook bij de verzorging van de huid. Het is partnervriendelijk en kan veilig gebruikt worden tijdens orale seks.
Dit product wordt in de VS gemaakt, voldoet aan de strenge FDA-richtlijnen en is GMP-conform. Voor gebruikers die waarde hechten aan kwaliteit en veiligheid, is Skins Delay Serum een betrouwbare optie.
Voor meer informatie over onze producten of hulp bij het kiezen van het perfecte condoom kunt u contact met ons opnemen. Uiteraard is de discretie van de verzending gewaarborgd.
Ingrediënten: Aqua (gedemineraliseerd water), Aloë Barbadensis (aloë vera-gel) sap, L-arginine, Panax Ginseng-wortelextract, Serenoa Serrulata (zaagblad) extract, Tribulus Terrestris-extract, ascorbinezuur (vitamine C), tocoferylacetaat (vitamine E), Turnera Diffusa (damiana) bladextract, Catuaba-extract, Lepidium Meyenii (Maca) extract, Epimedium (hoornachtige geitenkruid) extract, niacine, Chamomilla Recutita (kamille) extract, Eugenia Caryophyllus (kruidnagel) extract, Gingko Biloba-extract, tapiocazetmeel, L-carnitine, pyridoxine HCI (vitamine B6), lecithine, xanthaangom, hydroxyethylcellulose, natriummetabsulfiet, lecithine, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine, gluconalactone
Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd oogcontact. Stop met het gebruik als er roodheid, branderigheid of irritatie optreedt. Gebruik het product niet op een beschadigde huid. Het gewenste resultaat kan per persoon verschillen. Geschikt voor gebruik met alle condooms, dams en speeltjes. Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht Attentie: Droog houden
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
Skins *Delay Serum*
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!