Just Glide *Bio Anal*
Beschikbaar in volgende formaten
- 50 ml€ 13,14 / 100 ml€ 6,57
- 200 ml€ 4,89 / 100 ml€ 9,78
- EAN
- 4024144628667
- Doseringsvorm
- Glijmiddel
- Fabrikant
- Just Glide
Productdetails & verplichte informatie
Het glijmiddel Just Glide «Bio Anal» in de tube van 50 ml is de ideale keuze voor anaal genot. De formule op waterbasis op basis van organische glycerine is pH-geoptimaliseerd en biedt langdurige gladheid. Het glijmiddel is geurloos en smaakloos, veilig voor latexcondooms en compatibel met seksspeeltjes. Dankzij de olie- en vetvrije formule is het gemakkelijk af te wassen. Just Glide wordt geleverd in een tube van suikerriet en richt zich op duurzaamheid en klimaatbescherming. Met een gewicht van slechts 63 gram is de kleine tube ideaal voor onderweg. Het glijmiddel is dermatologisch getest en staat voor de hoogste kwaliteit en huidvriendelijkheid.
Ingrediënten: Glycerine, Aqua, Natriumlactaat, Melkzuur, Xanthaangom, Levulinezuur, Natriumlevulinaat
Bewaar op een koele, droge plaats, beschermd tegen licht. Geschikt voor gebruik met alle condooms, dams en speeltjes. Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
Just Glide *Bio Anal*
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!