Glyde Ultra *Maxi Red*
- EAN
- 9343359000095
- Doseringsvorm
- Condooms
Productdetails & verplichte informatie
De Glyde Ultra “Maxi Red” XL condooms bieden je extra comfort en veiligheid. Met een nominale breedte van 56 mm en een lengte van 195 mm zijn deze condooms bijzonder groot en bieden ze ook voor langere mannen een comfortabele pasvorm. Glyde-condooms zijn gemaakt van hoogwaardig natuurlijk rubberlatex en zijn niet alleen veilig, maar ook veganistisch gecertificeerd, waardoor ze ideaal zijn voor iedereen die waarde hecht aan ethische en milieuvriendelijke producten.
De Glyde Ultra-condooms kenmerken zich door het speciale dubbele dompelproces, waardoor ze bijzonder scheurbestendig zijn zonder dat de wanddikte toeneemt. Hierdoor bieden ze een natuurlijk gevoel en een hoog veiligheidsniveau. Ze zijn bevochtigd met siliconenolie, wat het inbrengen vergemakkelijkt en voor extra comfort zorgt.
Deze condooms zijn rood van kleur, hebben een cilindrische vorm en een reservoir en bieden een veilige en prettige ervaring. Ze worden gemaakt in Maleisië en worden exclusief verkocht door Adloran GmbH. De Glyde Ultra “Maxi Red” condooms zijn de ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een kwalitatief hoogstaand en milieuvriendelijk condoom.
Producteigenschappen:
- Lengte: 190 mm (± 5 mm*)
- Nominale breedte: 56 mm (± 2 mm*)
- Dikte: 0,062 mm
- Kleur: rood
- Materiaal: latex, hypoallergeen
- Reservoir: met reservoirtip
- Smering: gesmeerd
- Vorm: cilindrisch
Condooms van natuurlijk rubberlatex mogen niet worden gebruikt door mensen die allergisch zijn voor latex of wiens huid gevoelig is voor contact met latex. Condooms moeten op een koele, droge plaats worden bewaard en beschermd tegen hitte en direct zonlicht. U mag het condoom niet meer gebruiken na de datum die op de buitenverpakking of de folie staat. Geen enkel anticonceptiemiddel biedt 100% bescherming tegen infectie met seksueel overdraagbare aandoeningen of tegen anticonceptie. Gebruikte condooms horen in de prullenbak, niet in het toilet of in het landschap. Als u glijmiddel wilt gebruiken, zorg er dan voor dat u alleen condoomveilige producten gebruikt. Attentie: Medisch Hulpmiddel Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht Attentie: Bevat latex Attentie: Droog houden Attentie: Lees instructies Attentie: Niet gebruiken als de verpakking beschadigd is Attentie: Slechts één keer gebruiken
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
Glyde Ultra *Maxi Red*
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!