SKYN *Original* Non-Latex
- EAN
- 4260233383028
- Doseringsvorm
- Condooms
Productdetails & verplichte informatie
De SKYN Original condooms in de voordeelverpakking bieden u een latexvrije, hypoallergene anticonceptieoptie die speciaal is ontwikkeld voor mensen met een latexallergie of een gevoelige huid. Deze condooms van Sensoprène™ (polyisopreen) zijn bijzonder zacht en flexibel, waardoor ze een uitstekend alternatief zijn voor traditionele latexcondooms. Met een nominale breedte van 53 mm en een lengte van 175-190 mm bieden ze een comfortabele pasvorm en optimale bescherming.
De condooms zijn bevochtigd met siliconen olie, wat zorgt voor een zacht glijdend gevoel en meer comfort tijdens het gebruik. Dankzij de cilindrische vorm met reservoir bieden SKYN Original condooms extra bescherming en veiligheid. Deze voordeelverpakking bevat 6 verpakkingen met elk 10 condooms en biedt daardoor langdurige bescherming. Bovendien ontvangt u in deze verpakking 3 gratis Kamyra Unique Pull condooms, die eveneens latexvrij en hypoallergeen zijn.
SKYN Original condooms worden volgens de hoogste kwaliteitsnormen geproduceerd in moderne productiefaciliteiten in Thailand en bieden maximale bescherming en comfort voor veilige en prettige anticonceptie.
Producteigenschappen:
- Dikte (ongeveer): gemiddeld (0,06 tot 0,07 mm)
- Kleur: transparant
- Lengte (ongeveer): standaard (175 - 190 mm)
- Materiaal: polyisopreen (geen latex)
- Nominale breedte (ongeveer): middelgroot (52 - 54 mm)
- Reservoir: met reservoirtip
- Smering: gesmeerd
- Vorm: cilindrisch
Condooms moeten op een koele, droge plaats worden bewaard en beschermd tegen hitte en direct zonlicht. U mag het condoom niet meer gebruiken na de datum die op de buitenverpakking of de folie staat. Geen enkel anticonceptiemiddel biedt 100% bescherming tegen infectie met seksueel overdraagbare aandoeningen of tegen anticonceptie. Gebruikte condooms horen in de prullenbak, niet in het toilet of in het landschap. Als u glijmiddel wilt gebruiken, zorg er dan voor dat u alleen condoomveilige producten gebruikt. Attentie: Medisch Hulpmiddel Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht Attentie: Droog houden Attentie: Lees instructies Attentie: Niet gebruiken als de verpakking beschadigd is Attentie: Slechts één keer gebruiken
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
SKYN *Original* Non-Latex
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!