EROS *Slide X* Fisting Gel
- EAN
- 4035223512012
- Doseringsvorm
- Glijmiddel
Productdetails & verplichte informatie
EROS «Slide X» – hybride smeermiddel voor de hoogste eisen
De EROS «Slide X» Fisting Gel is een innovatieve combinatie van glijmiddelen op water- en siliconenbasis, speciaal voor fisting en grote speeltjes. Het biedt een extreem langdurige smering, droogt niet uit en blijft vrij van plakken, druppelen of vegen.
Het glijmiddel is parfum-, vet- en olievrij en daardoor ideaal voor de gevoelige huid. Het is oplosbaar in water, dermatologisch getest en compatibel met latex condooms, maar niet geschikt voor siliconen speeltjes. Met een royale inhoud van 200 ml is het ideaal voor intensief gebruik.
Ingrediënten: Aqua, Glycerine, Propyleenglycol, Cyclomethicone, Natriumacrylaat/Acryloyldimethyltauraat, Dimethiconol, Isohexadecaan, Polysorbaat 80, Hydroxyethylcellulose, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine
Bewaar op een koele, droge plaats, beschermd tegen licht. Buiten bereik van kinderen houden. Geschikt voor gebruik met alle condooms en dams. Niet gebruiken met siliconen speeltjes. Geschikt voor gebruik met speeltjes van andere materialen. Siliconenolie kan vlekken op textiel of andere oppervlakken veroorzaken, waarvan sommige moeilijk te verwijderen zijn. Sluit de verpakking na gebruik. Vermijd contact met de ogen, omdat het glijmiddel uw zicht tijdelijk kan vertroebelen. Buiten bereik van kinderen houden. Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
EROS *Slide X* Fisting Gel
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!