logo

Vitalis PREMIUM *Comfort Plus*

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
100 St
€ 0,37 / 1 stuks
€ 36,95
Verkoop en verzending door
Kondomotheke
Levering binnen 2-4 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 9,95)
  • EAN
    4025838900328
  • Doseringsvorm
    Condooms
  • Merk
    Vitalis

Productdetails & verplichte informatie

Condooms met een langere kop voor meer comfort en gevoeligheid, met meer ruimte voor de gevoelige eikel.
Verdere productinformatie

De Vitalis PREMIUM “Comfort Plus” 100 condooms zijn ideaal voor mannen die vaak een beklemmend gevoel ervaren bij het dragen van standaard condooms. Deze condooms bieden extra ruimte in het gevoelige gebied dankzij het royale kopgedeelte, terwijl de schacht met een nominale breedte van 53 mm perfect past en niet afglijdt.
De condooms zijn gemaakt van hoogwaardig natuurlijk rubberlatex en transparant. Ze zijn bevochtigd met siliconen olie, waardoor ze comfortabel in gebruik zijn en de glijkracht verbeteren. Met een lengte van 180 mm en een wanddikte van 0,070 mm bieden ze betrouwbare bescherming, terwijl het geïntegreerde reservoir extra veiligheid biedt.
Vitalis is een Duits merk dat bekend staat om zijn jarenlange ervaring en hoge kwaliteit. De condooms worden in Maleisië geproduceerd onder strenge kwaliteitscontroles die voldoen aan de internationale ISO-normen. Zo bent u verzekerd van een veilig en comfortabel product voor elke behoefte.


Producteigenschappen:
  • Lengte: 180 mm (± 5 mm*)
  • Nominale breedte: 53 mm (± 2 mm*)
  • Dikte: 0,070 mm
  • Kleur: transparant
  • Materiaal: latex (natuurlijk rubber)
  • Reservoir: met reservoirtip
  • Smering: gesmeerd
  • Vorm: grotere kop
* wettelijk toegestane afwijking

Condooms van natuurlijk rubberlatex mogen niet worden gebruikt door mensen die allergisch zijn voor latex of wiens huid gevoelig is voor contact met latex. Condooms moeten op een koele, droge plaats worden bewaard en beschermd tegen hitte en direct zonlicht. U mag het condoom niet meer gebruiken na de datum die op de buitenverpakking of de folie staat. Geen enkel anticonceptiemiddel biedt 100% bescherming tegen infectie met seksueel overdraagbare aandoeningen of tegen anticonceptie. Gebruikte condooms horen in de prullenbak, niet in het toilet of in het landschap. Als u glijmiddel wilt gebruiken, zorg er dan voor dat u alleen condoomveilige producten gebruikt. Attentie: Medisch Hulpmiddel Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht Attentie: Bevat latex Attentie: Droog houden Attentie: Lees instructies Attentie: Niet gebruiken als de verpakking beschadigd is Attentie: Slechts één keer gebruiken
Gegevens fabrikant:
Richter Rubber Technology Sdn. Bhd. (MY-MF-000023324), Plot 209 & 2014, Kuala Ketil Industries Estate, 09300 Kuala Ketil, Kedah, Malaysia, www.myrrt.de

Fabrikant

Richter Rubber Technology Sdn. Bhd. (MY-MF-000023324), Plot 209 & 2014, Kuala Ketil Industries Estate, 09300 Kuala Ketil, Kedah, Malaysia, www.myrrt.de

Verantwoordelijke persoon in de EU

R&S consumer goods GmbH , Wasserburger Landstr. 264, 81827 München, Deutschland, www.rsgermany.de

Vitalis PREMIUM *Comfort Plus*

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!