logo

Masculan *Typ 4* (anatomic)

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
10 St
€ 1,10 / 1 stuks
€ 10,95
Verkoop en verzending door
Kondomotheke
Levering binnen 2-4 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 9,95)
  • EAN
    4019042700966
  • Doseringsvorm
    Condooms

Productdetails & verplichte informatie

Roze condooms met anatomische vorm, smalle coronale groef, siliconen-glijmiddel, 53 mm, verpakking van 10
Verdere productinformatie

De Masculan Type 4 Anatomic condooms zijn ideaal voor mannen die op zoek zijn naar maximaal comfort en een intense sensatie. Dankzij de speciale anatomische vorm met een smalle coronale gleuf bieden deze condooms een perfecte pasvorm en een natuurlijk gevoel. Ze zijn gemaakt van hoogwaardig natuurrubberlatex en hebben een wanddikte van 0,06 mm, wat zorgt voor een optimale bescherming. Met een nominale breedte van 53 mm en een lengte van 190 mm passen ze perfect. De siliconen coating zorgt voor een soepele glijbeweging en verhoogt het comfort. De anatomische vorm met reservoir biedt extra bescherming. Elk condoom wordt elektronisch getest om de hoogste kwaliteitsnormen te garanderen. Masculan, een Duits merk sinds 1989, staat voor kwaliteit en innovatie op het gebied van seksuele gezondheid.


Producteigenschappen:
  • Lengte: 190 mm (± 5 mm*)
  • Nominale breedte: 53 mm (± 2 mm*)
  • Dikte: 0,060 mm
  • Kleur: roos
  • Materiaal: latex (natuurlijk rubber)
  • Reservoir: met reservoirtip
  • Smering: gesmeerd
  • Vorm: anatomisch
* wettelijk toegestane afwijking

Condooms van natuurlijk rubberlatex mogen niet worden gebruikt door mensen die allergisch zijn voor latex of wiens huid gevoelig is voor contact met latex. Condooms moeten op een koele, droge plaats worden bewaard en beschermd tegen hitte en direct zonlicht. U mag het condoom niet meer gebruiken na de datum die op de buitenverpakking of de folie staat. Geen enkel anticonceptiemiddel biedt 100% bescherming tegen infectie met seksueel overdraagbare aandoeningen of tegen anticonceptie. Gebruikte condooms horen in de prullenbak, niet in het toilet of in het landschap. Als u glijmiddel wilt gebruiken, zorg er dan voor dat u alleen condoomveilige producten gebruikt. Attentie: Medisch Hulpmiddel Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht Attentie: Bevat latex Attentie: Droog houden Attentie: Lees instructies Attentie: Niet gebruiken als de verpakking beschadigd is Attentie: Slechts één keer gebruiken
Gegevens fabrikant:
M.P.I. Pharmaceutica GmbH (DE-MF-000010150), An der Alster 47, 20099 Hamburg, Deutschland, mpi-pharma.com

Fabrikant

M.P.I. Pharmaceutica GmbH (DE-MF-000010150), An der Alster 47, 20099 Hamburg, Deutschland, mpi-pharma.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

M.P.I. Pharmaceutica GmbH, An der Alster 47, 20099 Hamburg, Deutschland, mpi-pharma.com

Masculan *Typ 4* (anatomic)

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!