logo

EROS *Bio & Vegan Aqua*

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
0,25 l
€ 68,56 / 1 l
€ 17,14
Verkoop en verzending door
Peach-Online-Mall
Levering binnen 4-6 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 6,90)
vanaf € 17,14
  • EAN
    4035223770764
  • Doseringsvorm
    Glijmiddel

Productdetails & verplichte informatie

Veganistisch glijmiddel, biologisch, op waterbasis, hydraterend, compatibel met condooms.
Verdere productinformatie

Het glijmiddel EROS Bio & Vegan Aqua in de royale fles van 250 ml biedt u een duurzame en hoogwaardige oplossing voor intieme verzorging. Dit 100% veganistische en biologische glijmiddel, gecertificeerd door de Vegan Society, overtuigt door de formule op waterbasis die zorgt voor langdurige smering en hydraterende verzorging. Het laat geen plakkerige resten achter en is kleurloos, geurloos en smaakloos, wat zorgt voor een natuurlijk gevoel op de huid. Het glijmiddel is compatibel met condooms en seksspeeltjes en kan op veel manieren gebruikt worden. Dit medische product is ideaal voor regelmatig gebruik en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.
Ingrediënten: Water, glycerine, pentyleenglycol, xanthaangom, natriumhyaluronaat, natriumbenzoaat, benzoëzuur, natriumfytaat, natriumhydroxide, alcohol.


Bewaren bij kamertemperatuur. Geschikt voor gebruik met alle condooms, dams en speeltjes. Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht
Gegevens fabrikant:
Megasol Cosmetic GmbH, Jean-Monnet-Str. 6, 54343 Föhren, Deutschland, www.megasol.de

Fabrikant

Megasol Cosmetic GmbH, Jean-Monnet-Str. 6, 54343 Föhren, Deutschland, www.megasol.de

Verantwoordelijke persoon in de EU

Megasol Cosmetic GmbH, Jean-Monnet-Str. 6, 54343 Föhren, Deutschland, www.megasol.de

EROS *Bio & Vegan Aqua*

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!