zeer goed product
van Hilde R. op 30/03/2024
Ik ben zeer tevreden van deze tongschraper. Ik heb er al andere geprobeerd, maar deze is de beste. Hij gaat ook lang mee.
Opgelet: De kleur en/of het motief kan verschillen met de afbeelding. De kleur en/of het motief kan niet gekozen worden.
Verwijdert plak en bacteriën van de tong.
Afhankelijk van de plaquevorming op de tongrug 1 of 2x daags gebruiken
Haal de gladde kant van de tongreiniger een aantal keren over de tongrug (oefen hierbij niet teveel kracht uit)
Draai eventueel de tongreiniger om en maak de groef in het midden van de tong schoon
Het reinigen van de tong met de tongreiniger kan 's ochtends effectiever zijn vanwege de opeenhoping van de bacteriën gedurende de nacht ervoor. Het tongreinigen 's avonds is echter vaak beter te verdragen; minder kokhalsneigingen
Gebruik aanvullend de andere Halita producten bij zwaardere klachten
Vraag een vetrouwenspersoon uw adem te controleren na start van de behandeling
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ik ben zeer tevreden van deze tongschraper. Ik heb er al andere geprobeerd, maar deze is de beste. Hij gaat ook lang mee.
De Halita tongschraper heeft mijn ochtendroutine verbeterd. Zacht en effectief in gebruik, het verwijdert snel ongewenste aanslag op mijn tong. Een echte must-have voor dagelijkse mondhygiëne te verbeteren. Blij met de aankoop. Het ergonomische ontwerp maakt het gebruik comfortabel en efficiënt, waardoor ik elke dag met een frisse adem begin.
Zeer handige tongschraper. je kan hem langs beide zijden gebruiken. Is van degelijke kwaliteit waardoor hij zeer lang meegaat en dus ook duurzaam is. Heeft ook al vele reizen overleefd in bagage. Heb er ook al van andere merken geprobeerd maar die gingen vaak zeer snel stuk.
Persoonlijk vind ik deze tongschraper bij de betere horen gezien zijn stevigheid en formaat. Perfect om 's morgens en 's avonds te gebruiken voor het tandenpoetsen. Geeft direct een proper gevoel. Wel opletten dat je er niet teveel kracht op zet, want dan kan hij na verloop van tijd wel stuk gaan.
Ik gebruik de tongschraper 3 tot 4 keer per week. In slechts 1-2 bewegingen is mijn tong proper. Ik gebruik het al 6 maanden en het werkt nog perfect. Het is hard plastiek, maar het doet geen pijn bij gebruik. Ik zou het zeker aanraden!
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".