EUCERIN pH5 Bodylotion is een zachte, maar uiterst effectieve lichaamslotion die speciaal is ontwikkeld om te voldoen aan de behoeften van de gevoelige huid. Deze lotion bevat pH5-enzymbescherming, waarvan klinisch is aangetoond dat deze de natuurlijke enzymen van de huid activeert. Door de natuurlijke verdedigingsmechanismen van de huid van binnenuit te versterken, draagt deze formule bij aan het herstel van de pH-waarden, ondersteunt ze regeneratie en zorgt ze voor een 24-uurs hydratatie door het aanvullen van de huideigen vochtopslag.
Bovendien is bewezen dat deze lotion tot 90% van de penetratie van pollen in de huid voorkomt, waardoor het een geschikte keuze is voor mensen met allergieën. De aanwezigheid van dexpanthenol in de formule geeft deze lotion ook wondhelende eigenschappen.
Onderzoeken hebben aangetoond dat de pH5-enzymbescherming in EUCERIN pH5 Bodylotion de natuurlijke beschermingsbarrière van de huid versterkt, buitengewoon effectief is en goed wordt verdragen, zelfs op een reeds beschadigde huid. Vrijwilligers die behandeld werden met EUCERIN-producten voor de gevoelige huid, met de actieve combinatie van pH5-citraatbuffer, dexpanthenol en glycerine, vertoonden een aanzienlijke verbetering in enzymactiviteit. De huidhydratatie verbeterde sterk in vergelijking met het gebruik van een placebo. Een ander onderzoek bevestigde de geschiktheid van EUCERIN pH5-producten voor gebruik op een door allergie aangetaste huid.
Dagelijks EUCERIN Bodylotion gebruiken om de natuurlijke huidbarrière te behouden. Voor optimale verzorging en bescherming, combineren met EUCERIN pH5 Doucheolie.
Aqua, Glycerin, Panthenol, C15-19 Alkane, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Polybutene, Glyceryl Stearate SE, Sorbitan Stearate, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Tapioca Starch, Sodium Citrate, Pentylene Glycol, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Pantolactone, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Parfum