super!
van Marita V. op 03/03/2024
geeft een fris gevoel bij het aanbrengen
De Oogomtrek Gel van Louis Widmer vermindert rimpeltjes. De gel ontzwelt, hydrateert, verfrist en verzorgt de gevoelige huid rond de ogen.
De biostimulatoren regenereren en hydrateren de huid. Vitamine A normaliseert de keratinisatie, in het bijzonder als de huid beschadigd is door UV-stralen. Vitamine E beschermt tegen de vrije radicalen en voorkomt vroegtijdige huidveroudering. Hyaluronzuur hydrateert de epidermis. Panthenol en glycyrrhetinezuur verzachten huidirritaties en ontzwellen de huid.
Dankzij een vooruitstrevende technologie is het mogelijk om de actieve bestanddelen zoals vitamine A en E in liposomen in te kapselen. De liposomen worden daardoor homogeen verdeeld over de huid en dringen diep in de opperhuid waar ze hun werking doeltreffend kunnen volbrengen.
De Oogomtrek Gel werd zowel dermatologisch als oftalmologisch getest en heeft een optimale huidtolerantie.
De Oogomtrek Gel is geschikt voor elke leeftijd. De gel wordt ‘s morgens en/of ‘s avonds aangebracht op de huid rond de ogen. Laten indringen door tapotage. De gel verfrist, is niet vet en dringt onmiddellijk in. Voor een intensieve behandeling van de oogomtrek raden wij, in het bijzonder voor ‘s nachts, de regenererende Oogomtrek Crème van Louis Widmer aan.
Aqua,Glycerin,Coco-Caprylate/Caprate,Propylene Glycol,Panthenol,Silica,Tocopheryl Acetate,Phenoxyethanol,Polysorbate 80,Sorbitol,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Xanthan Gum,Polyacrylamide,Caprylic/Capric Triglyceride,Lecithin,C13-14 Isoparaffin,Sodium Hydroxide,Ethylhexylglycerin,Alcohol,Disodium EDTA,Glycyrrhetinic Acid,Sodium Hyaluronate,Retinyl Palmitate,Collagen Amino Acids,Laureth-7,Pantolactone. (FVN100001.0006)
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
geeft een fris gevoel bij het aanbrengen
Ik gebruik dit al jaren. Huid rond de ogen straalt. Wordt goed door de huid opgenomen en voelt niet vettig aan. Prikt niet in de ogen.
Ik gebruik de gel reeds jaren, ben er heel tevreden over. In combinatie met de anti age oogomtrekcreme is het de perfecte oplossing voor de ouder wordende huid.
Deze gel is voor mij niet spectaculair, maar doet zijn werk: hij verzacht de delicate oogomtrekzone en trekt goed in. Het is een goed product, maar ik heb blijkbaar nood aan een iets rijkere crème.
De gel dringt snel in. Niet vet, vermindert kraaiepootjes. Produkt doet wat het belooft.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".