logo

DAX Zachte Handzeep C243

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
5 l
€ 5,31 / 1 l
€ 26,54
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    2174746 / 7331964002438
  • Doseringsvorm
    Vloeibare zeep
  • Fabrikant
    DIALEX BIOMEDICA

Productdetails & verplichte informatie

Een zeer milde handzeep die de huid hydrateert en huiduitdroging voorkomt.
Verdere productinformatie
DAX Zachte zeep is een niet-geparfumeerde zeep die efficiënt en behoedzaam reinigt, de huid tegelijkertijd hydrateert en huiduitdroging voorkomt. DAX Zachte zeep is een zachte zeep die uiterst geschikt is voor de dagelijkse handhygiëne.
 
De huid wordt dagelijks blootgesteld aan aanvallen van buitenaf, maar is geen verwoestbare barrière. Je huid goed
verzorgen is een doeltreffende manier om huidproblemen te voorkomen.
De handen worden extra belast wanneer de huid wordt blootgesteld aan koude en aan veelvuldige wasbeurten met
zeep en warm water.
 
DAX Zachte zeep is niet geparfumeerd en door de toevoeging van glycerine als vochtinbrengend middel voorkomt ze dat de huid uitdroogt. 
Toepassing:
Aanbrengen op vochtige handen, goed laten opschuimen en 30 seconden wassen. Grondig afspoelen nadien.

18 Reviews van DAX Zachte Handzeep C243

4,1van 5 sterren
  • 10
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • goede neutrale zeep die de handen niet al te zeer uitdroogt

    van Koen M. op 18/06/2023

    goede neutrale zeep die de handen niet al te zeer uitdroogt

  • DAX zachte handzeep

    van Fred D. op 10/01/2023

    Dit soort zeep beantwoordt zeer goed aan enkele zaken die voor ons belangrijk zijn: 1° het product blijft ook gebruiksvriendelijk met ons ontkalt leidingwater, 2° deze zeep is een product met een zeer goede prijs-kwaliteit verhouding, 3° dit soort zeep is ook in een milieuvriendelijke volume (5L) beschikbaar. Voor ons voldoende redenen om de DAX zachte handzeep te blijven gebruiken

  • Handzeep

    van Hilde D. op 12/08/2022

    Ruikt neutraal en reinigt goed de handen.

  • Beste handzeep

    van Lok Kee H. op 01/08/2022

    Wij kennen deze handzeep van het ziekenhuis, zij gebruiken ook de DAX zachte handzeep. Ik heb een zeer gevoelige en droge huid dus ik moet iets zachter gebruiken. Deze zeep is ideaal en minder agressief tegen de gevoelige huid. Ik koop deze in bulk en vul mijn kleine handzeep pompjes thuis - veel voordeliger!

  • DAX handzeep

    van Dominique P. op 28/10/2021

    Voordelig in aankoop maar iets te sterk, beter om aan te lengen mer water

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".