Geweldig
van Maarten V. op 12/02/2020
Ruikt zeer lekker en plakt niet , handig formaat, Perfecte balans niet vettig maar de huid droogt ook niet uit. zeker een aanrader.
Giet een noot gel (ong. 1ml) op de handen en wrijf totdat de handen droog zijn. Niet spoelen.
Alcohol dénat., aqua, Aloe barbadensis, neopentylglycol diheptanoate, carbomer, panthenol, aminomethyl propanol, parfum, geraniol, d-limonene, linalool, hexyl cinnamal.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ruikt zeer lekker en plakt niet , handig formaat, Perfecte balans niet vettig maar de huid droogt ook niet uit. zeker een aanrader.
Goed formaat. Lekkere geur. Ideaal om mee te nemen in je handtas of te bewaren in het handschoenenkastje van de auto. Maar ook om aan de kinderen mee te geven in hun boekentas of rugzak.
een lekkere geur, zachte aanpak en efficiënte ontsmetting in een handomdraai. Compact dus zeer makkelijk in een tas mee te nemen en je komt er toch een tijdje mee rond!
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".