Mavala Nail Polish Remover Pads
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
30 St
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
- Productcode / EAN
- 2754240 / 7618900916265
- Doseringsvorm
- Fabrikant
- Mavala SA
Productdetails & verplichte informatie
Deze schijfjes zijn gedrenkt in een zachte nagellakremover die de nagel of nagelriem niet uitdroogt. Snel en gemakkelijk te gebruiken. Verpakt in een praktische plastic doos met 30 schijfjes.
Toepassing:
Druk het schijfje lichtjes op de nagel zodat de nagellakremover in de nagellaklagen dringt. Wacht even en verwijder met een beweging. Een tweede applicatie kan nodig zijn als de nagellak donker is of als er veel lagen te verwijderen zijn. Eindig met je handen grondig te wassen.
Ingrediënten:
Propylene Carbonate, Propylene Glycol, Fragrance (Parfum), Tocopheryl Acetate, Water (Aqua), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract.
Mavala Nail Polish Remover Pads
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!