Farmaline

Avène Crème Overgevoelige Huid

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
50 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    2769149 / 3282779348850
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Merk
    Avène
  • Fabrikant
    Laboratoires Dermatologiques Avène

Productdetails & verplichte informatie

Verzachtende en hydraterende crème voor de overgevoelige huid met snel irritatie.
Verdere productinformatie
Kalmeert irritatie snel en beschermt de van nature gevoelige of door omstandigheden snel geïrriteerde huid voor langere tijd. 

De Crème voor de overgevoelige huid bevat Parcerine, een nieuw bestanddeel dat inwerkt op de eigenlijke oorzaak van intolerantieverschijnselen doordat het zowel de irritatie zelf als de beschadigde huidbarrière behandelt.
-Beschermend: de beschermende huidbarrière wordt duurzaam en doeltreffend hersteld.
-Goed verdragen: dankzij de formule met een minimum aan ingrediënten die uit de meest zuivere en milde bestanddelen werden geselecteerd.
-Verzachtend: de combinatie van Parcerine en verzachtend en anti-irriterend Thermaal water van Avène verzacht uw huid door haar reactiviteitsdrempel te verlagen, waardoor ook het trekkerig gevoel verdwijnt.

D.E.F.I.: Een gepatenteerd perfect hermetisch afsluitsysteem dat op initiatief van de Laboratoires Pierre Fabre werd ontwikkeld om de steriliteit van de formule zelfs na het openen van de tube en gedurende de volledige gebruiksduur te vrijwaren, zonder enig risico op bacteriële contaminatie.
Toepassing:
-Het gelaat en de hals eerst reinigen met de Reinigingslotion uit het gamma voor de Overgevoelige huid
-De verzorging ‘s ochtends en ‘s avonds aanbrengen. Op de tube duwen om de gewenste dosis vrij te maken. Na gebruik het overtollige product van de tube verwijderen en de tube opnieuw sluiten.
Ingrediënten:
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, SQUALANE, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, SERINE, CARBOMER, TETRASODIUM EDTA, TRIETHANOLAMINE, WATER (AQUA).

66 Reviews van Avène Crème Overgevoelige Huid

4,8van 5 sterren
  • 50
  • 16
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • prima creme

    van jos o. op 12/04/2021

    ,doet wat beloofd op de verpakking, prima creme

  • goede prijzen voor speciale huidcreme

    van Mathilde H. op 08/01/2021

    Ik ben tevreden met de prijs en met de product. Ik heb een voorschrift van de huidsarts en kan goed tegen de creme. Het is geen dag en nacht creme nodig. Omdat ik neurodermites heb, kan ik niet tegen alle cremes. In Duitsland moet ik in ieder geval meer voor deze creme betalen. Alles goed met de creme, de prijs en de verzending.

  • Goed

    van Char A. op 29/12/2020

    Ben blij met de crème. Niet te plakkerig. Gebruik het voor zijn zoontje van 3 jaar. Heeft in de winter veel last van eczeem in zijn gezicht. Met deze crème is hij goed!

  • Mevr

    van Katia S. op 28/10/2020

    Beste dagcreme voor de overgevoelige huid

  • Good investment

    van Virginia D. op 17/09/2020

    It´s a nice cream, sometimes it can feel a bit heavy, but good to use it during the night. I usually prefer Emulsions from Avene, but this cream was a good choice. I combine it it with the Avene gel and I think they go quite good together. Also, I wouldn´t recommend it for skins with tendance to be greasy, as it´s a heavy. If it´s on disccount, don´t hesitate to buy it!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".