Billencreme
van Ann V. op 24/01/2024
Gebruik ik al vele jaren. Mijn billen zijn glad zonder cellulitis.
De researchafdeling van Somatoline Cosmetic ontwikkelde de Afslankende en drainerende behandeling voor de benen, een gel met koude-effect die snel werkt en snel wordt opgenomen. Deze behandeling is specifiek ontwikkeld om benen die opgezwollen zijn door vet- en vochtophoping te verfijnen en te remodelleren.
Er is een placebogecontroleerd klinisch instrumenteel onderzoek uitgevoerd bij 50 vrouwen met oppervlakkige, matige plaatselijke vetophoping die gepaard ging met vochtophoping in de benen. Uit de klinische instrumentele tests blijkt dat bij regelmatig en correct aanbrengen en inmasseren na 2 weken behandeling:
*De afslankende werking en de drainage van de huid zijn het resultaat van de cosmetische remodellerende werking van het product tijdens het gebruik, wat geen gewichtsverlies veroorzaakt.
Tweemaal per dag aanbrengen, gedurende 2 weken. Als het product nog 2 weken langer wordt gebruikt, versterkt dit de afslankende en drainerende werking. Dankzij de snelwerkende en frisse textuur veroorzaakt het product onmiddellijk een licht gevoel. Niet vet. U kunt zich meteen aankleden nadat u het product heeft aangebracht.
AQUA, ALCOHOL DENAT, CYCLOPENTASILOXANE, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, TRIISOSTEARIN, CAFFEINE, MENTHOL, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, MENTHA PIPERITA LEAF JUICE, ESCIN, BETASITOSTEROL, LECITHIN, RUSCUS ASCULEATUS ROOT EXTRACT, DIMETHICONE, CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, PHENOXYETHANOL, PARFUM, PEG-8, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MENTHYL LACTATE, CI42051.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Gebruik ik al vele jaren. Mijn billen zijn glad zonder cellulitis.
Ik gebruik dit product regelmatig en ben zeer tevreden . Verlies op de aanbevolen plaats echt centimeters !
Het is een verfrissende gel, gemakkelijk in te smeren en handige tube. Resultaat zal ik nog even moeten afwachten , maar na 2 weken intensief gebruik (2 x d) voel ik toch al enig verschil. Mijn benen zijn minder opgezwollen. Ik hou er zeker een aangenamer gevoel aan over.
Minder zware benen . Ik ben wel blij met dit product
Geeft een aangenaam fris gevoel,benen voelen veel lichter, top product.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".