niet vettig
van celine D. op 07/07/2023
Ruikt lekker en voelt ook niet vettig aan. Top!
De Nuxe Sun SPF30 Bruiningsolie voor het lichaam en gelaat is een zijdezachte droge olie met cellulaire bescherming die ook nog eens het bruinen versnelt. Deze botanische formule zonder alcohol voedt de huid en laat een satijnen laagje na. Een verrukkelijk parfum en oranjebloesem, tiara bloesem en vanille maken van deze zonnebescherming een zomerse must-have.
Breng de olie rijkelijk aan op het lichaam 20 min. voor blootstelling aan de zon. Breng ook iedere 2u opnieuw de zonbescherming aan, maar ook na het zweten en afdrogen. Een zonbescherming geeft noooit 100% bescherming dus breng regelmatig opnieuw aan en vermijd de zon tussen 12:00 en 16:00. Spray ook niet direct op het gelaat.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ruikt lekker en voelt ook niet vettig aan. Top!
Deze spray heb ik nog niet gebruikt, maar ik kocht vorige zomer al de gewone olie & was hier heel tevreden over. Het is een aangenaam gevoel dat je je huid tegelijkertijd precies voedt met de olie, hij krijgt er instant een mooie glow door. Ik was van plan dezelfde te kopen, maar zag toen deze die het bruinen extra zou stimuleren, wat me een leuke extra leek…:) Alvast benieuwd wat het zal geven…
Dit is voor mij de beste zonne-olie: niet vet, trekt goed in, beschermt prima en ruikt lekker! Verhouding prijs-kwaliteit is uitstekend.
Deze zonnecrème ruikt eerst en vooral heerlijk. Ik ben niet verbrand en ik gebruikte het ook nog eens in combinatie met de Haarlemmer bruin. Deze combo was geweldig! Door dit product ging ik niet verbranden omdat er SPF inzit en in combinatie met het ander product merkte ik echt dat ik sneller ging bruinen. Top dus.
Ik heb speciaal voor dit product gekozen omwille van twee verschillende redenen: eerste is dat dit natuurlijk een bruiningsolie is voor het zonnen, wat ik superleuk vind dat dit van Nuxe is. een tweede reden is dat dit ook nog eens een SPF factor van 30 heeft. na mijzelf eens goed te hebben verbrand besef je nogmaals dat een olie met SPF factor echt wel van belang is!
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".