logo

Assanis Family Gel + Pocket 20ml Gratis

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
270 ml
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
  • Productcode
    3261856
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Fabrikant
    Axone Pharma SA/NV

Productdetails & verplichte informatie

Verdere productinformatie
Assanis Family Gel is een antibacteriële gel die een optimale hygiëne en bescherming van de handen biedt. Daarnaast is het product verrijkt met aloë vera en provitamine B5. Wat Assanis Family Gel zo bijzonder maakt, is dat het product de handen onmiddellijk reinigt zonder het gebruik van water. Zo kan u op ieder moment uw handen reinigen, ook wanneer u zich buitenshuis bevindt. Het gratis pocketformaat neemt nagenoeg geen plaats in in uw handtas, en toch hebt u uw doeltreffende handreiniging steeds op zak.

Dankzij de doseerdop, is het product erg handig in gebruik, vooral voor kinderen. Geef de Assanis Family Gel bijvoorbeeld een plaats in de keuken, in de badkamer of bij de computer, zodat u gemakkelijk op ieder moment uw handen kunt reinigen.

Waarom is het zo belangrijk om je handen ook thuis goed te reinigen?

In de keuken is de kans op een bacteriële besmetting het grootst, namelijk zo'n 100 000 keer groter in vergelijking met het toilet. Zo zijn er verschillende oppervlakken in de keuken die zowel met de handen als met voedsel in contact komen. Denk bijvoorbeeld maar aan de koelkast, het keukengerij, de snijplanken enz.
Door uw handen te wassen voordat u een maaltijd bereidt of voordat u de koelkast opent, kunt u voorkomen dat er via de handen bacteriën op het voedsel terechtkomen.
Toepassing:
Pomp 1 à 2 keer en wrijf de hoeveelheid uit in de handen, totdat de gel volledig door de huid is geabsorbeerd. Niet afspoelen.
Ingrediënten:
Gedenatureerde alcohol (71% min, CAS64-17-5), Water, Aloe barbadensis, Alcool Isoprylique, Aminomethyl propanol, Neopentylglucol diheptanoate (pseudo siliconen), Carbomer, Parfum, Panthenol.

14 Reviews van Assanis Family Gel + Pocket 20ml Gratis

4,9van 5 sterren
  • 13
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Super

    van Marianne C. op 16/01/2023

    Handig en gemakkelijk in gebruik. Een bijzondere hygiëne in deze tijden.

  • goed product

    van Bart M. op 05/01/2023

    Ik ben zeer tevreden van dit product en van farmaline. Het product werkt zoals het zou moeten. De levering is ook zeer vlot verlopen. Kortom, alles is naar wens. Een echte aanrader dus. Voor herhaling vatbaar.

  • Aangename geur voor ontsmettingsgel

    van Catherine G. op 26/08/2020

    Lekker ruikend en makkelijk in gebruik! In vergelijking met andere handgels die slecht ruiken en de huid uitdrogen, kan ik met deze gel ook de kinderen makkelijker overtuigen om hun handen te ontsmetten. We hebben zelfs twee exemplaren in huis : op het keukenaanrecht bij de wasbak en op het gastentoilet beneden. Safety first in our house!.

  • Handig

    van Katrijn H. op 13/08/2020

    Handig formaat voor het gezin om in huis te hebben .Het pompsysteem zorgt voor een aangepaste hoeveelheid, dus geen verspilling en ook een goed systeem voor kinderen. De gel plakt niet, voelt zacht aan .De geur is aangenaam, geen doordringende alcohol-geur.

  • Goed

    van Jp K. op 12/03/2020

    Aangenaam ruikende gel.Bevat voldoende werkende stoffen om voldoende te desinfecteren. Spijtig dat hij niet mer verkrijgbaar is.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".