logo

Vagisan Combi Crème + 8 Ovules

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
10 g
€ 221,90 / 100 g
€ 22,19
-5%
Adviesprijs€ 23,45
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode
    3271699
  • Doseringsvorm
    Combinatieverpakking
  • Fabrikant
    VIATRIS

Productdetails & verplichte informatie

Verzacht de symptomen van vaginale droogheid
Verdere productinformatie
De Vagisan Moisturising Cream Combi is een tweeledig product dat wordt aangeraden aan vrouwen die het gebruik van een inbrenghuls liever vermijden. Het bevat enerzijds een tube Vagisancrème, die dezelfde samenstelling en dezelfde voordelen heeft als de gewone versie van de Moisturising Cream. Het product komt eveneens tegemoet aan de verzuchting van vrouwen voor een hydraterend product voor de vagina in crèmevorm , dat bovendien hormonenvrij is.
Anderzijds bevat het ook de zachtsmeltende ovules tegen vaginale droogte. Deze vaginale ovule smelt door uw lichaamswarmte en verzorgt de binnenkant van de vagina. Zo kunt u de uitwendige intieme zone behandelen met de crème, terwijl u de inwendige hygiëne op peil houdt met de ovules.
 
Dit product heeft een dubbele werking: het voorziet zowel de inwendige als de uitwendige intieme zone enerzijds van een hydraterend component en anderzijds van verzorgende lipiden, die de huid aangenaam soepel maken en de irritaties verlichten. Regelmatig gebruik kan bovendien irritaties en ontstekingen door droogte in en rondom de vagina helpen voorkomen.
Toepassing:
In Vagisan Moisturising Cream Combi vindt u een combinatie van:
 
  • Vagisan Moisturising Cream Combi (vaginale ovules), die geschikt is voor inwendig gebruik zonder inbrenghuls
  • Vagisan Moisturising Cream voor de in- en uitwendige intieme zone
  • Dit product is speciaal ontwikkeld voor vrouwen die niet alleen klachten van vaginale droogte vertonen (droogte, jeuk, branderig gevoel, pijn) aan de uitwendige intieme zone, maar ook in de vagina, en die daarnaast het gebruik van een inbrenghuls liever vermijden.
  • Een ovule aanbrengen in de schede doet u bij voorkeur dagelijks voor het slapengaan. Indien de klachten verminderen kunt u de gebruiksfrequentie reduceren. Het is aangeraden om tijdens het gebruik een inlegkruisje te dragen.
  • Voor de verzorging van de uitwendige intieme zone en de ingang van de vagina kan u Vagisan Moisturising Cream indien nodig meermaals per dag aanbrengen.
  • U kan het product ook gebruiken tijdens de zwangerschap en in de periode waarin borstvoeding wordt gegeven.
  • Indien gewenst kan u de Moisturising Cream uit de tube ook voor geslachtsgemeenschap aanbrengen.
Ingrediënten:
Vagisan Moisturising Cream Combi - 8 vaginale  ovules
Calciumlactaat, Cetearylalcohol, Gehydrogeneerde Coco-Glyceriden, Melkzuur, PEG-20 Glyceryl Stearaat, Natrium Carbomeer
 
Vagisan Moisturising Cream - 10 g crème
Aqua, Benzylalcohol, Cetearylalcohol, Cetylpalmitaat, Melkzuur, Octyldodecanol, Polysorbaat 60, Natriumlactaat, Sorbitaanstearaat
 
 
Vagisan Moisturising Cream Combi is een medisch product.

44 Reviews van Vagisan Combi Crème + 8 Ovules

4,8van 5 sterren
  • 35
  • 8
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Ovules zijn beter dan de zalf

    van Jolien D. op 16/05/2024

    Had zoals zoveel vrouwen last van vaginale droogte. Zocht iets dat hielp en waarvoor ik niet naar de dokter moest om dit lastig en genante onderwerp aan te kaarten. Kwam deze tegen. Zalf is meteen in de vuilbak belandt. Werkte niet en was niet aangenaam. De ovules daarentegen zijn geweldig! Handig in gebruik. Echt jammer dat je de zalf er telkens moet bijkopen.

  • uitstekend

    van Josee D. op 04/04/2024

    Samen met de gel. De ongemakken die iedere vrouw op een bepaalde leeftijd ondervindt worden hier opgelost.

  • Zeer tevreden

    van Sonja D. op 27/07/2023

    Eindelijk een oplossing voor mijn probleem. Was al zeer tevreden over de zalf maar de capsules doen nog beter hun werk! Ik blijf beide gebruiken.

  • Vaginale droogte

    van Brigitte M. op 14/07/2023

    Verhelpt vaginale droogte tijdens de menopauze. Slecht een paal keer gebruiken per week is soms al voldoende. Vaginale droogte kan de oorzaak zijn van vaginale ontstekingen en-of pijn die ontstaat bij het vrijen. De bijhorende zalf is meer voor uitwendig gebruik. De zetpitten zijn zeer gebruiksvriendelijk.

  • Vagisan zeer tevreden

    van Peggy V. op 04/04/2023

    Zeer tevreden is echt een hulp bij problemen

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".