logo

Epitact® Sport Beschermers tegen Blaren

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
€ 16,26 / 1 stuks
€ 16,26
-8%
Adviesprijs€ 17,60
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3272101 / 3660396007099
  • Doseringsvorm
    Pleister
  • Fabrikant
    GSA PHARMA

Productdetails & verplichte informatie

Epitact Bescherming Blaren Sport helpt de vorming van blaren voorkomen.
Verdere productinformatie

De bescherming tegen blaren EPITACT helpt de vorming van blaren voorkomen. Zelfklevend en herbruikbaar, wordt ze op de gevoelige zone gekleefd en beschermt ze de opperhuid tegen wrijvingen die aan de oorsprong liggen van de irritatie.

In plaats van een blaar op de voet te verzorgen, die gewoonlijk zeer invaliderend is, bestaat de strategie er nu uit om een bescherming tegen blaren aan te brengen op de wrijvingszones om te vermijden dat we een blaar krijgen. Deze bescherming tegen blaren is perfect afgestemd op de huid en vermijdt irritaties, roodheid en brandwonden op de opperhuid.
  • De zelfklevende bescherming garandeert de afwezigheid van wrijvingen en van blaren aan het huidoppervlak. Deze eigenschap is permanent: het is de gel Epithelium Activ zelf die zelfklevend is, er is geen lijm die in contact komt met de huid.
  • Deze bescherming is zeer aangenaam bij het contact, kan opnieuw aangebracht worden en kan gemakkelijk worden losgemaakt, zelfs op behaarde zones.
  • Ze is zeer fijn, slechts 1 mm, waardoor ze gemakkelijk in uw schoen geïntegreerd wordt. Ze kan ook gebruikt worden op alle lichaamszones die aan wrijvingen onderhevig zijn (bijvoorbeeld wrijvingen door een naad, een irritatie van huid tegen huid).
  • Deze beschermingen zijn geschikt voor diabetici.
  • De bescherming tegen blaren kan met water en zeep gewassen worden en is bijgevolg herbruikbaar.
  • Een stukje kan ongeveer 5 maal gebruikt worden.
Toepassing:
Deze beschermers werken preventief. Ze zijn bijzonder geschikt wanneer de blaar reeds gevormd maar nog niet doorgestoken is. De beschermers moeten op een schone en droge huid worden aangebracht.
  • Haal een beschermer uit het gemetalliseerd zakje.
  • Verwijder voorzichtig het beschermlaagje dat het klevend oppervlak bedekt.
  • Breng dit klevend oppervlak aan op de huid, waarbij u de te beschermen zone geheel bedekt.
  • Druk lichtjes op de beschermer zodat hij goed kleeft.
  • Leg de beschermer na gebruik op het daarvoor bestemd opbergetui en stop hem in het gemetalliseerd zakje totdat u hem de volgende keer gebruikt.

3 Reviews van Epitact® Sport Beschermers tegen Blaren

5van 5 sterren
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Aanrader!

    van Liza V. op 24/01/2025

    Geen wrijving meer aan de binnenkant van mijn voet tijdens het hardlopen!

  • Super tevreden

    van Brigit P. op 04/02/2022

    Epitact bescherming tegen blaren sport zijn fijne plakkers die j achteraan op de hielen kunt plakken of elders ter voorkoming van blaren. Het fijne aan deze plakkers is dat je ze meermaals kan gebruiken. er zijn bescherm plakkers bij om over de herbruikbare plakkers te plakken. ze zijn wel wat duurder maar je kan ze meermaals gebruiken. Ik kan ze zeker aanraden

  • Très bon produit

    van Cindy V. op 05/07/2020

    Bonne tenue

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".