Deo
van Linda T. op 06/11/2021
Werkt zeer efficiënt, veilig voor de hele dag!
Met de geurige deodorant Bois d'Orange maakt u een magische geurreis tot diep in een Andalusische tuin, in de schaduw van de sinaasappelbomen. Laat u verleiden door de pittige, zonnige frisheid van het gebladerte en de vruchten, de zachte geur van de bloesems en het milde, houtige parfum van het sinaasappelhout. De zachte formule garandeert langdurige bescherming en geeft de hele dag lang een fris gevoel
Breng de deodorant dagelijks aan op schone oksels.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Werkt zeer efficiënt, veilig voor de hele dag!
Bois d,orange van Roger Gallet is 1 van mijn favorieten.Beetje moeten wachten op de superpromotie, maar was de moeite waard. Goed deo die nt kleeft en geen sporen nalaat.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".