Natuurlijke ontstekingsremmende spier gel
van Marina K. op 09/09/2022
Makkelijk aan te brengen , ruikt wel sterk maar vind ik persoonlijk niet zo hinderlijk . Het lijkt op de geur van een reflex spray .
J-IXX Gel helpt de gevoelige zones te ontspannen en te kalmeren. Ideaal ter ontspanning van de gewrichten en spieren.
Vanaf 12 jaar: 1-2 keer per dag 2 doses aanbrengen.
Vanaf 18 jaar: 2-3 keer per dag 2 doses aanbrengen.
Masseer met cirkelvorminge bewegingen tot het product volledig opgenomen is.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Makkelijk aan te brengen , ruikt wel sterk maar vind ik persoonlijk niet zo hinderlijk . Het lijkt op de geur van een reflex spray .
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".