zeer aanename geur
van Peggy G. op 22/02/2024
voor mijn zeer droge huid heb ik een overvettebreiniging nodig en deze is zeker 1 van mijn faforieten , zeer zuinig in gebruik
De nieuwe overvette douchegel om uw droge huid al onder de douche te voeden. De douchegel reinigt, voedt en voorkomt uitdroging. De formule is bijzonder verrijkt met verzachtende middelen voor hydratatie direct na het douchen.
Een kleine hoeveelheid tussen de handen laten schuimen en vervolgens op de vochtige huid aanbrengen. Afspoelen.
WATER (AQUA), GLYCERIN, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE COCO-GLUCOSIDE, OLIVE OIL, GLYCERYL-8 ESTERS, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, GLYCERYL LAURATE, NIACINAMIDE, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, SORBIC ACID, TOCOPHEROL.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
voor mijn zeer droge huid heb ik een overvettebreiniging nodig en deze is zeker 1 van mijn faforieten , zeer zuinig in gebruik
Zijdezacht voor de huid en bevat geen zeep, noch parfum.
Is me aanbevolen door Dermatoloog en voel duidelijk het verschil. Mijn huid is meer gevoed. Kan het aanbevelen.
deze douchegel is goed voor de huid en ruikt heel lekker maar ruikt niet te fel, schuimt niet te veel of niet te weinig, ik heb een zeer droge huid en hij voldoet aan mijn eisen: namelijk hydrateert en spoelt goed weg. De huid is is nadien glad en geeft een goed gevoel.
Net zoals de reinigingsolie voelt je huid heel zacht en glad aan met deze douchegel is zeker een aanrader en ruikt ook lekker
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".