logo

Eucerin UreaRepair 30% Urea Crème Extreem Droge Plekken

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
75 ml
€ 23,33 / 100 ml
€ 17,50
-20%
Adviesprijs€ 21,95
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3705647 / 4005800220203
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Merk
    Eucerin
  • Fabrikant
    SA Beiersdorf NV

Productdetails & verplichte informatie

Verlicht de extreem droge, ruwe en schilferige huid.
Verdere productinformatie

De huid van de handen, ellebogen, voeten en knieën wordt elke dag zwaar belast. Regelmatige druk en fysieke wrijving verstoren de huidbarrière: dag na dag droogt de huid uit en wordt steeds ruwer.

Eucerins doelgerichte UreaRepair met 30% urea biedt verlichting voor de extreem droge, ruwe en schilferige huid. De formule, verrijkt met 30% hooggeconcentreerd ureum, heeft exfoliërende eigenschappen. De ultra-hydraterende werking van ceramiden en andere natuurlijke vochtvasthoudende factoren (NMF) zorgen voor een complete verzorging.

Bij regelmatige behandeling worden de droogste delen van het lichaam zachter en voelen ze soepeler aan. Deze intensieve behandeling is ontworpen voor gebruik op specifieke plekken en is niet geschikt voor gebruik op het hele lichaam. Klinische en dermatologische studies hebben de uitstekende doeltreffendheid en huidtolerantie van dit product aangetoond. Het is geschikt voor de huid die gevoelig is voor keratosis pilaris en psoriasis.

Belangrijke informatie:
  • Voor extreem droge, ruwe en schilferige huidzones
  • Intensieve lokale verzorging voor specifieke gebieden
  • Verlicht en verzacht de huid
  • Geschikt voor huid met neiging tot keratosis pilaris en psoriasis
  • Met ceramiden, 30% ureum en andere NMF's
Toepassing:
Eén of twee keer per dag aanbrengen op droge, ruwe of schilferige huid van de ellebogen, voeten, handen en knieën.
Ingrediënten:

Aqua, Urea, Octyldodecanol, Caprylic/ Capric Triglyceride, Sodium Lactate, Decyl Oleate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Arginine HCL, Chondrus Crispus Extract, Ceramide NP, Cholesterol, Helianthus Annuus Seed Oil, Alanine, Carnitine, Glycine, Lactic Acid, Sodium PCA, Sodium Chloride, Decylene Glycol, Pentylene Glycol

37 Reviews van Eucerin UreaRepair 30% Urea Crème Extreem Droge Plekken

4,8van 5 sterren
  • 31
  • 4
  • 1
  • 1
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Eucerin UreaRepair PLUS 30%

    van JP V. op 22/03/2024

    werkt beter, toch wel resultaten

  • Voetverzorging eelt.

    van Arlette D. op 25/02/2024

    S morgens maak ik er dagelijks gebruik van voor de eelt aan mijn voeten. Deze 30% Urea is wel noodzakelijk om er een goed resultaat mee te hebben. Gevolg: minder pijn bij het wandelen.

  • Super!

    van philip M. op 01/02/2024

    Helpt bij droge plekken. Na enkele keren al resultaat.

  • Goed product

    van Floriana A. op 04/10/2023

    Ik gebruik dit nu al een tijdje op plekken waar dat ik droge huid heb. Het smeert makkelijk en fijn in en het heeft een goed resultaat. De droge plekken worden goed geëxfolieerd en gehydrateerd. Ik raad het product iedereen aan! Ik zelf gebruiken het aan mijn hielen, knieën en ellebogen!

  • Tevreden

    van Latifa E. op 23/08/2023

    Ik zocht een creme voor mn hielen die telkens weer heel droog en ruw werden, vooral in de zomer.Deze is heel handig aan te brengen met t smalle tuitje aan t uiteinde vd tube.Zachte geur en doet goed zijn werk.Heb nog nooit zo lang mogen genieten v zachte voeten.Deze blijf ik aankopen!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".