Collageen afkomstig van kwallen hydrateert de huid en heeft ogenblikkelijk een vullend effect. Hoewel collageen en elastine van nature in onze huid worden aangemaakt, raken ze na verloop van tijd en door blootstelling aan uv-stralen op. Daardoor wordt de huid minder elastisch en verschijnen er rimpels en kraaienpootjes.
WerkingKwallencollageen hydrateert de huid en zorgt voor een instant opvullend effect.
Elastine geeft de huid structuur en herstelt de vorm na uitrekken of samentrekken.
Collageen werkt samen met elastine en helpt de huidcellen te vernieuwen voor een gladde en zachte textuur.
’s Ochtends en ’s avonds op een schone huid gebruiken.
3 druppels op het gezicht inmasseren.
In combinatie met 2 andere APOT.CARE-serums: breng 1 druppel van elk serum aan op de handpalm, meng en masseer in op het gezicht.
AQUA (WATER), HYDROLYZED COLLAGEN, HYDROLYZED ELASTIN, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POTASSIUM SORBATE, BENZOATE DE SODIUM, CITRIC ACID.