logo

La Roche-Posay Lipikar AP+ Wasolie Navulling

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
400 ml
€ 34,13 / 1 l
€ 13,65
-29%
Adviesprijs€ 19,25
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    4156865 / 3337875735759
  • Doseringsvorm
    Olie
  • Merk
    LA ROCHE-POSAY
  • Fabrikant
    La Roche-Posay Laboratoire Dermatologique CAI

Productdetails & verplichte informatie

Aanbevolen door dermatologen -La Roche-Posay Lipikar AP+ Wasolie is een relipiderende reinigende olie.
Verdere productinformatie
NIEUW bij La Roche-Posay. 
Vanaf nu kan je je favoriete Lipikar reining (Lipikar Syndet AP+ of Lipikar Olie AP+) verkrijgen in een ecologisch hervulbaar formaat. Deze navulling bevat voor 100% dezelfde formule als het originele product, maar is tegelijkertijd een stuk ecologischer aangezien het gaat over een navulling. Ideaal om jouw pompfles mee op te vullen. Deze navulling bevat -77% plastiek dan het originele 400ml formaat.

La Roche-Posay Lipikar AP+ Wasolie is een relipiderende reinigende olie.
Aqua Posae Filiformis, een exclusief gepatenteerd bestanddeel, helpt het voorkomen van bepaalde factoren die een droge huid veroorzaken, in een zachte formule gecombineerd met verzachtende Niacinamide en lipidenaanvullende karitéboter. Prikt niet in de ogen. Geschikt voor de babyhoofdhuid en intieme zones.

Pionier op het huidmicrobioom
Op elke cm2 van onze huid bevinden zich een miljard microben – bacteriën, virussen, schimmels en zelfs mijten. Deze microben worden samen het microbioom genoemd. Als reactie op de stress van het moderne leven kan de rijke diversiteit aan micro-organismen die de huid bevolken en diepgaand ondersteunen, uit evenwicht raken. Een microbioom dat niet meer in balans is, maakt dat uw huid in gevaar komt. 
Een onevenwichtig microbioom is te wijten aan een gebrek aan diversiteit van verschillende bacteriesoorten op de huid. Dit gebrek aan diversiteit komt vaak voor bij een acnegevoelige huid en een eczeem-gevoelige huid. Door de diversiteit van de bacteriën op de huid te herstellen, is het microbioom gezonder, wat samenhangt met een gezondere huid in het algemeen. 
 
Zo helpt een divers microbioom bij het reguleren van de ontstekingen die verantwoordelijk zijn voor een gevoelige huid. 
Hoog tijd dus om aandacht te schenken aan de microbiële diversiteit in uw lichaam. Als u zorg draagt voor uw bacteriën, zullen zij op hun beurt zorg dragen voor u.
 
Het thermaal water is bijvoorbeeld een uniek therapeutisch ingrediënt dat bijdraagt tot het herstellen van de diversiteit van het microbioom van de huid. De zeldzame stoffen in het water, zoals selenium en strontium, werken als een katalysator van bacteriële enzymen die het bacteriële profiel terug in balans kan brengen. Hierdoor kan je huidbarrière zich herstellen.
 
Als u last heeft van eczeem werkt de Lipikar Baume AP+M doeltreffend. Een van de meest voorkomende bacteriën bij eczeem is Staphylococcus aureus. Het gepantenteerde Microresyl ingrediënt in de balsem werkt in op deze bacterie om de vorming ervan te voorkomen. Uiteindelijk zijn er minder Staphylococcus aureus wat betekent dat uw huidmicrobioom zich kan herstellen. 

Toepassing:

Antiwrijving schuimende textuur. Hypoallergeen. Gemakkelijk af te spoelen. Douche & bad 

Voor gebruik in de douche: laat in je hand schuimen en breng aan op vochtige huid. Spoel af. 
Voor gebruik in het bad: doe het equivalent van 5 pompjes in het badwater terwijl je de badkuip vult.

Ingrediënten:

AQUA/WATER - GLYCERIN - SUCROSE - SODIUM LAURETH SULFATE - COCO-BETAINE - SODIUM CHLORIDE - CITRIC ACID - NIACINAMIDE - PARFUM/FRAGRANCE - PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES - POLYSORBATE 20 - PPG-5-CETETH-20 - SODIUM BENZOATE - SODIUM HYDROXIDE - VITREOSCILLA FERMENT.

475 Reviews van La Roche-Posay Lipikar AP+ Wasolie Navulling

4,9van 5 sterren
  • 427
  • 42
  • 2
  • 3
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • besteling

    van Jos D. op 02/03/2025

    ik ben steeds tevreden over mijn bestellingen daarom blijft ik steeds bij jullie bestellen altijd klaar en duidelijk en goeie producten

  • Heel goed

    van Marie C. op 15/03/2024

    Beste wasolie die er is zowel voor baby als volwassene. Mijn PH waarde van mijn huid is weer in balans

  • zeer zacht voor de huid

    van Ebba D. op 13/03/2024

    aangenaam in gebruik, olie wordt schuim geen overheersende geur voel me proper zonder meer

  • Zeer zacht wasolie

    van N S. op 13/03/2024

    Zeer zachte wasolie goed voor iemand met atopisch eczeem. Huid voelt niet strak aan na douchen. Zeker aan te raden

  • Zachte wasolie voor de babyhuid

    van Severine U. op 05/03/2024

    Mijn baby had bij de geboorte een zeer gevoelige huid. Ik gebruikte dan ook de wasolie en de hydraterende crème van dit gamma. Na een tijdje ben ik qua wasgel overgestapt naar Mustella voor die typische lekkere babygeur. :) Jammer genoeg heeft mijn zoontje (intussen 2 jaar) nu weer een opstoot van roodheden, ruwe huid en eczema, dus ben ik alweer deze wasgel aan het gebruiken. Zeer zacht voor de huid. Maar ik vind de geur het enige minpunt.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".