SVR Ampoule Relax
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
15 ml
€ 170,73 / 100 ml
€ 25,61
-28%
Adviesprijs€ 35,64
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
- Productcode / EAN
- 4180030 / 3662361001224
- Doseringsvorm
- Gel
- Merk
- SVR
- Fabrikant
- LABORATOIRES SVR
Productdetails & verplichte informatie
SVR Ampoule Relax - Serum voor de oogcontouren dat de tekenen van huidveroudering vervaagt en tekenen van vermoeidheid tegengaat.
Eigenschappen
Dit nachtelijke serum zal de oogcontouren kalmeren, ontspannen en herstellen. De exclusieve formule werkt ontspannend om de huid glad te strijken en te verstevigen. Rimpels en fijne lijntjes worden bovendien zichtbaar gladgestreken. Een pluspunt is de innovatieve verpakking. Dankzij de masserende pipet kan het product op de gewenste plaats aangebracht en vervolgens ingemasseerd worden. Zo maximaliseer je de ontspannende werking van het serum. Het resultaat? Geen vermoeide ogen en duidelijke rimpels meer bij het ontwaken. De blik is geregenereerd, uitgerust en gladgestreken zoals na een lange herstellende nachtrust.
- Geschikt voor contactlensdragers.
- Getest onder dermatologische en oftalmologische controle.
Toepassing:
's Avonds een kleine hoeveelheid op de oogcontouren aanbrengen en inmasseren met de gladde punt van de pipet.
Ingrediënten:
DICAPRYLYLCARBONAAT, COCOCAPRYLAAT/CAPRAAT, C15-19 ALKAAN, DICAPRYLYLETHER, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYLBENZOAAT, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIISOPROPYL ADIPAAT, ETHYLHEXYL TRIAZON, CAPRYL / CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIETHYLHEXYLBUTAMIDO TRIAZONE, GLYCINE SOJAOLIE, LAMINARIA OCHROLEUCA-EXTRACT, LEPIDIUM SATIVUM SPRUITJESEXTRACT, SCHISANDRA CHINENSISVRUCHTEXTRACT, TOCOFEROL, PARFUM (FRAGRANCE).
1 Review van SVR Ampoule Relax
3van 5 sterren
- 0
- 0
- 1
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!