Farmaline

Dove Beauty Cream Bar Classic

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
4x100 g
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    4218491 / 8000700000050
  • Doseringsvorm
    Zeep
  • Fabrikant
    UNILEVER

Productdetails & verplichte informatie

Bevat ¼ hydraterende crème voor een zachtere, soepelere en gezonder uitziende huid.
Verdere productinformatie
  • Klassieke hydraterende formule
  • Dove droogt de huid niet uit zoals zeep dat doet
  • ¼ hydraterende crème en milde reinigers behouden de vochtbalans van de huid
  • Voor een zachtere, soepelere en gezonder uitziende huid
  • Geschikt voor dagelijks gebruik op gezicht, handen en lichaam
  • Het is geen zeep – het is een beauty bar

Er gaat niets boven de zekerheid van een zijdezachte en soepele huid – en met de juiste producten kun je iedere dag genieten van dat heerlijke gevoel, om te beginnen met je reinigingsritueel. De Dove Original Beauty Cream Bar combineert een milde, reinigende formule met onze unieke ¼ hydraterende crème om je een zachtere, soepelere en gezond uitziende huid te geven.

De milde reinigers in de Dove Original Beauty Cream Bar helpen je huid om zijn natuurlijke vocht vast te houden. Deze beauty bar van Dove helpt zelfs om de voedingsstoffen die tijdens het wassen verloren gaan weer aan te vullen – terwijl andere zepen de huid strak en droog maken, zorgen de beauty bars van Dove voor een zacht gevoel en een gezonde uitstraling. Probeer het maar eens – het maakt je ochtend compleet.
Toepassing:
Wrijf de Dove Original tussen je handen om schuim te creëren. Breng het schuim aan op je huid en masseer het langzaam in. Vervolgens spoel je het af met warm water.
Ingrediënten:
SODIUM LAUROYL ISETHIONATE, STEARIC ACID, SODIUM PALMITATE, AQUA, LAURIC ACID, SODIUM ISETHIONATE, SODIUM STEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PALM KERNELATE, PARFUM, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, ZINC OXIDE, CITRIC ACID, TETRASODIUM EDTA,TETRASODIUM ETIDRONATE, ALUMINA, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL ALCOHOL, BUTYPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, CI 77891.

8 Reviews van Dove Beauty Cream Bar Classic

5van 5 sterren
  • 8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Topmerk

    van jean pierre D. op 11/11/2022

    Blok zeep ideaal voor de gevoelige huid voor de ganse familie met andere zepen hadden wij een droge huid met Dove Beauty Cream Bar Classic geen droge huid meer alsook voor intieme delen van het lichaam te reinigen prikt niet ruikt lekker en gaat geruime tijd mee

  • Dove... gekende kwaliteit.

    van Marc V. op 21/08/2021

    Zachte zeep,... voelt goed aan. Ben ervan overtuigd dat het beter is dan de meeste zepen omdat ze zachter is voor de huid.

  • goed product

    van Yris S. op 20/08/2021

    wat een zachte zeep, heerlijke geur, niet té. geen schilfertjes meer

  • Savon

    van Valérie D. op 02/04/2021

    Savon doux pour la peau bonne odeur de crème

  • Dove Beauty Cream Bar Classic

    van Lin L. op 13/02/2021

    Deze Dove Beauty Cream Bar Classic gebruik ik sinds deze op de markt kwam.. Heel zacht en totaal niet te vergelijken met andere zeeptabletten. Dit is eigenlijk geen gewone zeep en kan zeker gebruikt worden voor het aangezicht alsook voor het gehele lichaam, zoals wij al jaren doen. Super leuk dat ik deze ook bij Farmaline kan kopen !

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".