Top
van Sandrien D. op 23/03/2024
Fijn om in hydrobad te gebruiken
Voeg 3/4 dop badzout toe aan stromend warm water.
Waarschuwing
Niet voor inwendig gebruik. Buiten het bereik van kinderen bewaren. Vermijd het contact met kwetsbare voorwerpen.
SODIUM CHLORIDE, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE, SODIUM CARBONATE, POLYSORBATE 20, LIMONENE, AQUA (WATER), CI 10020.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Fijn om in hydrobad te gebruiken
Je bad en badkamer ruikt lekker naar eucalyptus. Het water wordt ook 'zachter' wat een fijn gevoel geeft als je in bad zit. De dosering op de verpakking (1 volledige dop per bad) is naar mijn aanvoelen veel te veel, met de helft heb je ook al hetzelfde effect.
Wat een geur. Ik ben een echte bad-liefhebber maar ik geniet toch echt nog meer van mijn bad met dit badzout. De geur is fantastisch en verfrist echt. Ik gebruik 'm vooral als ik me verkouden voel of wat futloos-moe ben. Die geur is echt een opkikker en mijn huid voelt zacht aan na het bad.
Heel degelijk product : aangenaam en verfrissend voetbad.
Een heerlijk groen badje, met een zalig verfrissende geur! De Kneipp Badkristallen Refreshing Eucalyptus behoren al een hele tijd tot mijn favoriete Kneipp producten. Zalig ontspannen en tot rust komen, heerlijk ademhalen, wat is er nu heerlijker dan dat?
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".