Heel goed
van Anke v. op 14/01/2024
Aanrader voor iedereen
YUN VGN Prebiotic Wasgel is een intieme verzorging die jeuk en irritatie voorkomt en de vaginale flora in evenwicht houdt. Door een actieve pH-regulatie via lactaat, wordt de vaginale flora beschermd en versterkt. De VGN Wash is hypoallergeen en kan dagdagelijks gebruikt worden om de vaginale flora te beschermen.
Voor de dagelijkse intieme hygiëne.
AQUA, GLYCERETH-7 CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERETH-2 COCOATE, GLYCERIN, INULIN, CARBOMER, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, LACTIC ACID, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, XANTHAN GUM, FRUCTOSE, SODIUM HYDROXIDE, LAURETH-2, DISODIUM EDTA, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Aanrader voor iedereen
Sinds ik dit merk van wasgel heb leren kennen, gebruik ik alleen dit product nog. Goeie consistentie en ik hou van de subtiele geur.. heel handige verpakking, met een pompje.
Topb.. Ruikt lekker
Met de warme dagen en het moeten dragen van een niet ademende werkbroek op het werk was de irritatie binnen een aantal dagen een feit. Elke wasgel-zeep irriteerde…tot men mij YUN VGN adviseerde. Geweldig geurloos, zacht product dat frisheid, netheid en zonder irritatie het probleem heeft opgelost. Ik raad het aan in combinatie met de gel. Toppers!
Super aangename wasgel voor de intieme zone. Verhelpt jeuk en irritatie. Bonus dat deze wasgel prebiotica bevat! Ik raad het product aan iedereen aan!
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".