logo

SVR Spirial Deo-Douche

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
400 ml
€ 54,45 / 1 l
€ 21,78
-22%
Adviesprijs€ 27,85
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    4422960 / 3662361002702
  • Doseringsvorm
    Douchegel
  • Merk
    SVR
  • Fabrikant
    LABORATOIRES SVR

Productdetails & verplichte informatie

Intense frisheid deodorant reinigingsgel
Verdere productinformatie
De 2-in-1 douchegel: multi-zone reiniger en deodorant met 24-uurs werking(1). De douchegel is geformuleerd met een probiotisch complex en bestrijdt lichaamsgeur terwijl het evenwicht van de huidflora in stand wordt gehouden. De huid is fris en zacht zodra u uit de douche stapt en nare geurtjes worden de hele dag onder controle gehouden.
 
Probioticacomplex: Bevordert goede bacteriën ten opzichte van slechte bacteriën om nare geurtjes te bestrijden. Een natuurlijk mechanisme dat het evenwicht van het microbioom van de huid respecteert.
 
Een milde reinigingsbasis met glycerine voor een comfortabel en hydraterend gevoel.
 
BEVESTIGDE RESULTATEN:
  • 24 uur frisheidseffect(1)
  • 86%: voorkomt de vorming van onaangename geurtjes(2)
  • 77%: langdurige werking tegen onaangename geurtjes(2)
 
 
 
(1) Zelfevaluatie van versheidsgevoel, 22 vrijwilligers
(2) Gebruikstest, 22 vrijwilligers, 21 dagen, % tevredenheid
Toepassing:
Aanbrengen op de natte huid, laten schuimen en afspoelen alvorens uw gebruikelijke deodorant of antitranspirant aan te brengen.
Ingrediënten:
AQUA/WATER/EAU, NATRIUMLAURETH SULFAAT, COCO-BETAINE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PARFUM (GEUR), PEG-120 METHYLGLUCOSE DIOLEAAT, 1,2-HEXAANDIOL, PROPANEDIOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, DIMETHYLFENYLPROPANOL, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERYLCAPRYLAAT, MELKZUUR, LACTOCOCCUS FERMENT EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, TOCOFEROL

35 Reviews van SVR Spirial Deo-Douche

4,7van 5 sterren
  • 26
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • gemakkelijk

    van christine v. op 22/01/2024

    gemakkelijk om mee te nemen op vakantie , en sportclub , de pomp van deze zeep is ook makkelijk maar voor thuisgebruik dan

  • frisse zeep

    van christine v. op 28/03/2023

    frisse wasgel met lekkere geur , zowel voor douche als voor dagelijks gebruik

  • geurtjes blokkeren vanuit de douche

    van Lieve G. op 24/02/2023

    Deze zachte gel schuimt lekker zacht op als die in contact komt met water en is gemakkelijk te verdelen over je lichaam. Hij geurt aangenaam en fris en je spoelt hem lekker snel weer weg. Ik gebruik hem vooral onder mijn oksels. Hij zorgt voor een lang fris en proper gevoel. De handige doseerfles maakt dat je zonder moeite de gel kan doseren en gebruiken.

  • Uitstekend

    van Geert G. op 24/10/2022

    De Spirial douchegel is een vaste waarde geworden en ik gebruik hem nu elke dag. Hij helpt het douchefrisse gevoel te bewaren en gaat overmatig zweten tegen. Ik ben er zeer tevreden mee, en zou niet meer zonder kunnen.

  • Déo-douche 24h

    van Sonia O. op 02/09/2022

    gebruik hem elke dag en geen last van geurtjes ook niet met die warme dagen

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".