Lotion
van Cindy M. op 12/11/2023
Heel goede geur. Mijn huid is super zacht. En het ruikt lekker.
De kunst van Franse toiletartikelen sinds 1862
Deze bodylotion voedt de huid en biedt 24 uur per dag hydratatie. De lichte textuur dringt onmiddellijk in en laat een zachte en fluweelachtige finish achter. De delicate bloemengeur zorgt voor een echt moment van ontspanning. Geschikt voor de gevoelige huid.
- Met karitéboter en roosextract
- 96% van de ingrediënten van natuurlijke oorsprong
- Dermatologisch getest
- Gemaakt in Frankrijk
Breng een ruime hoeveelheid aan op de huid en masseer de crème zachtjes in de huid tot hij is opgenomen voor een fluweelzachte afwerking.
LINALOOL. LIMONENE. GERANIOL. CITRONELLOL. CITRAL
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Heel goede geur. Mijn huid is super zacht. En het ruikt lekker.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".