DermAsens Marseillezeep Olijfbladeren Geparfumeerd
- Productcode / EAN
- 4470571 / 3615370003307
- Doseringsvorm
- Zeep
- Fabrikant
- GSA PHARMA
Productdetails & verplichte informatie
Een vaste zeep van Marseille, traditioneel gemaakt in Marseille, geschikt voor alle huidtypes!
Deze vaste zeep, traditioneel gemaakt in een ketel in Marseille met 100% biologische plantaardige oliën, is ideaal voor de verzorging van het lichaam en de handen van het hele gezin vanaf 3 jaar.
Door alle deugden van Marseille-zeep te combineren met het engagement van Dermasens, is Dermasens vaste Marseille-zeep een echte eco-verantwoorde en efficiënte bondgenoot voor alle huidtypes (droge huid, vette huid, gevoelige huid, gemengde huid...)!
Een zuinige en ecologisch verantwoorde Marseille zeep!
Dankzij de exfoliërende Marseille vaste zeep biedt DermAsens een doucheoplossing die watertransport vermijdt, de ecologische voetafdruk verkleint en plastic afval vermindert. Er is geen reden om niet toe te geven aan de verleiding!
Deze vaste zeep is de perfecte oplossing voor iedereen die op zoek is naar meer verantwoorde dagelijkse hygiëneproducten en cosmetica voor in de badkamer.
Een exfoliërende Marseille zeep met 0% schadelijke stoffen!
Geformuleerd met 0% kleurstoffen en conserveringsmiddelen, kan deze vaste zeep met een ecologische formule die de huid en het milieu respecteert, dagelijks worden gebruikt om het lichaam en de handen van het hele gezin vanaf 3 jaar te verzorgen.
Perfect geschikt om de huid doeltreffend te reinigen, hebben we voor deze vaste zeep olijfpitpoeder als exfoliant gekozen. Verwen uzelf door uw huid te verzorgen met deze zeep met een zacht schuim dat de dode cellen op het huidoppervlak verwijdert en uw teint doet ontwaken!
Ingrediënten:
SODIUM OLIVATE*, SODIUM COCOATE*, AQUA (WATER), GLYCERIN*, PARFUM (FRAGRANCE), OLEA EUROPAEA SEED POWDER**, SODIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE.
* Verwerkt uit biologische ingrediënten
** Ingrediënt van biologische landbouw
DermAsens Marseillezeep Olijfbladeren Geparfumeerd
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!