huidverzachtend
van Pascale B. op 20/12/2023
de lavendel scrum van Kneipp ruikt super lekker, verzacht de huid en houdt de huid toch een tijdje lang zijdezacht, dus top :)
Waarschuwing
Voorkom oogcontact. Niet voor inwendig gebruik. Buiten het bereik van kinderen houden.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
de lavendel scrum van Kneipp ruikt super lekker, verzacht de huid en houdt de huid toch een tijdje lang zijdezacht, dus top :)
Verschillende douchegels van Kneipp in huis. Deze geurt lekker en is bovendien zacht en smeuïg. Hij doet he denken aan een vakantie in de provence. Ik vind dat je weinig product nodig hebt om je hele lichaam te scrubben. We gebruiken deze trouwens met het hele gezin. Dus goed voor groot en klein.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".