logo

Roger & Gallet Jean-Marie Farina Eau de Cologne

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
30 ml
€ 50,03 / 100 ml
€ 15,01
-25%
Adviesprijs€ 19,90
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4506366 / 3701436912369
  • Doseringsvorm
    Spray
  • Merk
    ROGER & GALLET
  • Fabrikant
    Roger & Gallet

Productdetails & verplichte informatie

Verdere productinformatie

Er is iets tijdloos, eeuwig en ontroerend hier. Jean Marie Farina Eau de Cologne biedt een hereniging met zichzelf en dompelt ons onder in een heerlijk en verkwikkend gevoel van welzijn waar we nooit genoeg van krijgen. In 1806 creëerde Jean Marie Farina een parfum met een unieke mediterrane frisheid, waarin voor het eerst de heldere frisheid van citrusessences werd gecombineerd met de elegantie van kruiden. Een akkoord bewaard geheim dat in een oogwenk alle andere zal demodificeren. Petitgrain, lavendel, rozemarijn en tijm, verrijkt met essentiële citroenoliën, geven Jean Marie Farina Eau de Cologne een bijzondere frisheid die je doet verlangen naar een flinke portie. De nieuwe fles, versierd met goud en een verkwikkend rood, draagt de traditionele Jean Marie Farina handtekening.

Ingrediënten:

ALCOHOL. AQUA / WATER / EAU. PARFUM / FRAGRANCE. LIMONENE. LINALOOL. CITRAL. T-BUTYL ALCOHOL. EUGENOL. GERANIOL. HYDROXYCITRONELLAL. CITRONELLOL. FARNESOL. COUMARIN. DENATONIUM BENZOATE. 3988A.

De ingrediëntenlijst wordt regelmatig bijgewerkt. Lees voor gebruik de ingrediëntenlijst op de verpakking om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijk gebruik.

Roger & Gallet Jean-Marie Farina Eau de Cologne

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!