logo

Medisana® Nano-Ionic Gezichtssauna DS600

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
€ 73,63 / 1 stuks
€ 73,63
-18%
Adviesprijs€ 89,99
Onmiddellijk leverbaarGratis levering
  • Productcode / EAN
    9806296 / 4015588882487
  • Doseringsvorm
  • Fabrikant
    Medisana Benelux NV

Productdetails & verplichte informatie

Verdere productinformatie

Verkwikkende stoom voor een natuurlijke gloed
De DS 600 is een absolute musthave voor je beautyroutine! Deze gezichtssauna heeft een stoomtemperatuur tot 45°C voor een diepe reiniging van de poriën en hydratatie van de huid.

Waarom 45°C? Omdat je hiermee je huid niet verbrand en deze temperatuur dus ideaal is om het optimale resultaat te behalen. Het is 10 x effectiever dan een klassieke gezichtssauna door microfijne stoomdeeltjes die dieper in de huid kunnen doordringen. Ook worden verzorgingsproducten zoals dieptereinigers, maskers en crèmes veel beter opgenomen door de huid.

De verkwikkende stoom zorgt voor een natuurlijke glans zodat je elke dag stralend de deur uit kunt. Binnen 1 minuut kun je al genieten van de eerste stoomontwikkeling. Verder is het aanbevolen om gebruik te maken van gedestilleerd water en een afstand te houden van 25 cm.

  • Gezichtssauna met een stoomtemperatuur tot 45°C voor een diepe reiniging van de poriën en hydratatie van de huid
  • Verkwikkende stoom voor een natuurlijke glans
  • Stoomontwikkeling door UV-technologie en twee programma-instellingen (15/20 min.)
  • Aan/uit-knop met eenknops bedieningen witlichtindicator
  • Automatische uitschakeltijd: 15 of 20 min.
  • Automatische uitschakeling wanneer het water opdroogt (rode lichtindicator)
  • Aanbevolen gebruik met gedestilleerd water
  • Verstelbare sproeikop met 45 graden precisieregeling
  • Maximale vloeistof capaciteit: ≥115ml
  • Eerste stoomontwikkeling binnen 1 min. na het inschakelen
  • Stoomtemperatuur: ≤45℃
  • Het wordt aanbevolen om een afstand van 25 cm tot het mondstuk aan te houden
    10 x effectiever dan een klassieke gezichtssauna door microfijne stoomdeeltjes die dieper in de huid kunnen doordringen
Toepassing:

Apparaat voorbereiden en gebruiken
1. Zet het apparaat op een vlak, stevig, horizontaal en waterbestendig oppervlak. Houd het apparaat tijdens het gebruik nooit in de hand vast.
2. Open de klep van het waterreservoir en vul het met max. 115 ml gedestilleerd water.
3. Plaats de klep van het waterreservoir weer terug.
4. Steek de stekker in een stopcontact. Druk nu één of meerdere keren op de functieknop om de onderstaande functies te selecteren. Het water wordt eventueel enkele seconden voorverwarmd voor de damp naar buiten komt.
• Eén keer indrukken = gebruikstijd 15 minuten, de ledlichtring brandt warmwit.
• Twee keer indrukken = gebruikstijd 20 minuten, de ledlichtring brandt helderwit.
• Drie keer indrukken = apparaat wordt handmatig uitgeschakeld.
5. Houd uw gezicht tenminste 25 cm van de dampopening verwijderd.
6. De dampopening kan 45° naar boven en beneden worden versteld.

1 Review van Medisana® Nano-Ionic Gezichtssauna DS600

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!