heerlijke geur
van Katja V. op 20/01/2024
Ik gebruikte de bodyolie met citroen al maar deze met rozengeur is ook echt geel aangenaam. De olie trekt makkelijk in.
Beschikbaar in volgende formaten
Er zijn momenten waarop de huid en zintuigen naar een harmoniserende, versterkende verzorging verlangen. Dan is het tijd voor Bodyolie Rozen. De kostbare, natuurlijke etherische rozenolie en vochtvasthoudende jojobaolie worden samengebracht tot een evenwichtige, harmoniserende bodyolie die de huid soepel maakt en kalmeert. Voor deze bodyolie worden gedroogde knoppen van de kostbare damsceense roos, volgens een uniek ritmisch procédé gemengd met zonnebloemolie van gecontroleerde biologische teelt om gedurende een week te rijpen. De samenstelling wordt verwarmd tot 37 °C, de temperatuur van het menselijk lichaam. ‘s Ochtends en ‘s avonds wordt het mengsel zorgvuldig geroerd, waardoor de harmoniserende eigenschappen van de roos worden overgebracht in de olie.
Masseer Bodyolie Rozen na een douche of bad zacht in de nog vochtige huid. Er ontstaat een emulsie van water en olie die gemakkelijk door de huid wordt opgenomen en de huid niet uitdroogt.
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Fragrance (Parfum), Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Farnesol*. *component of natural essential oils
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ik gebruikte de bodyolie met citroen al maar deze met rozengeur is ook echt geel aangenaam. De olie trekt makkelijk in.
Altijd zeer tevreden over producten van Dr Hauschka, ook dit product zeer goed en kan met gerust hart gebruiken. Voedt huid intensief met heerlijke rozengeur. Ware traktatie. Te gebruiken ba bad of douche. Zeker aanbeveling!
Na een dag met de handen in gruis te hebben gezeten en daardoor droge handen te hebben gekregen deze Rozen olie geprobeerd. Wat met de handcreme (ook van Dr Hauschka) niet lukte, gebeurde met deze olie wel. Geen gruis gevoel meer en heerlijk zachte fijn aanvoelende handen. Dat heeft mij geleerd dat dit een heerlijke formule is die nog lekker ruikt ook.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".