logo

Cattier Conditioner Gekleurd Haar

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
150 ml
€ 6,69 / 100 ml
€ 10,04
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    F00011404 / 3283950917629
  • Doseringsvorm
    Haarspoeling
  • Fabrikant
    PIERRE CATTIER SAS

Productdetails & verplichte informatie

De Conditioner voor Gekleurd Haar van Cattier, met zijn romige, smeltende textuur, voedt en verlengt de glans van gekleurd haar.
Verdere productinformatie
De Conditioner voor Gekleurd Haar van Cattier, met zijn romige, smeltende textuur, voedt en verlengt de glans van gekleurd haar. Het antioxidante rijst-extract beschermt, herstelt en ondersteunt de haarvezel voor een langhoudende kleur, intense glans en een zijdezacht gevoel. De cupuaçuboter verzacht, omhult en vergemakkelijkt het ontwarren zonder het haar te verzwaren. Je haarkleur is intens en glanst, het haar is soepel, zacht en gesublimeerd.
Toepassing:
Voor optimale kleurbescherming, kan je de conditioner het beste na de Kleurshampoo gebruiken.

Breng op handdoekdroog haar een kleine hoeveelheid conditioner aan van de haarlengten tot de puntjes. 2 tot 3 minuten laten inwerken en daarna afspoelen.
Ingrediënten:
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, COCO-GLUCOSIDE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, CYPERUS ESCULENTUS ROOT OIL*, ISOAMYL LAURATE, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT*, AVENA STRIGOSA SEED EXTRACT, CETEARYL GLUCOSIDE, ORYZA SATIVA SEED PROTEIN, ORYZA SATIVA EXTRACT, PHYTIC ACID, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, LECITHIN, GLUCONOLACTONE, CALCIUM GLUCONATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PCA GLYCERYL OLEATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, LIMONENE, LINALOOL

5 Reviews van Cattier Conditioner Gekleurd Haar

4van 5 sterren
  • 3
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Natuurlijk!

    van Ann S. op 25/06/2020

    Cattier is een topkerk met niet alleen haarverzorging maar ook huidverzorging. Voor mij minder chemische producten verwerkt in mijn verzorging, vandaar dat ik deze conditioner ook een welkome aanvulling vindt! Hoe natuurlijker, hoe liever! En mijn haar glanst er zo mooi van...

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".