logo

Mavala Mava-Flex Serum

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
10 ml
€ 110,60 / 100 ml
€ 11,06
-9%
Adviesprijs€ 12,19
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    F00011570 / 7618900998018
  • Doseringsvorm
    Concentraat
  • Fabrikant
    MAVALA International SA

Productdetails & verplichte informatie

Voor droge en te harde nagels
Verdere productinformatie

Zeer droge, harde, broze nagels zijn vaak te wijten aan uitdrogende factoren van buitenaf (agressieve chemische producten, veelvuldig contact met water, overmatige blootstelling aan de zon, etc.), maar ook aan endogene oorzaken (leeftijd, voeding, erfelijkheid, etc.).

MAVA-FLEX is een evenwichtig concentraat op basis van ureum, sachariden en hyaluronzuur, calcium, essentiële citroenolie en vitamine B5. Het is gericht op een goede hydratatie om de flexibiliteit van de hoornlaag te herstellen en te behouden.

Het helpt ook de structuur te versterken van nagels die broos zijn of beschadigd door uitdrogende factoren van buitenaf. Het is ook ideaal voor teennagels, die over het algemeen vrij hard zijn.

Toepassing:
Gebruik twee keer per week op blote nagels, bij voorkeur 's avonds zodat het serum 's nachts kan inwerken. Breng aan met een penseel over het hele nageloppervlak, nadat je alle sporen van make-up en olie hebt verwijderd. Inmasseren met je duim en laten intrekken. Als je doorgaat met je manicure, verwijder dan eerst overtollig product met een tissue.
Ingrediënten:
Water, glycerin, alcohol denat, sodium PCA, urea, polyquaternium-51, sodium hyaluronate, trehalose, phenoxyethanol, calcium pantothenate, hydroxyethylcellulose, triacetin, ethylhexylglycerin, benzoic acid, potassium sorbate, citrus medica limonum fruit extract, citral, limonene.

Mavala Mava-Flex Serum

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!