logo

Florame Konjac Spons met Bamboe Houtskool

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
€ 5,60 / 1 stuks
€ 5,60
-5%
Adviesprijs€ 5,89
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    F00378355 / 3516170027015
  • Doseringsvorm
    Sponzen
  • Fabrikant
    FLORAME

Productdetails & verplichte informatie

Ideaal accessoire voor de gecombineerde tot vette huid.
Verdere productinformatie

De Florame Natural Konjac Spons, gemaakt van Bamboe Houtskool, is het ideale accessoire voor de gecombineerde tot vette huid in combinatie met de producten uit het Florame Pureté assortiment.

De Konjac spons, afgeleid van de gelijknamige Aziatische plant, wordt al eeuwenlang erkend en gebruikt in gezichtsverzorgingsroutines geïnspireerd op oosterse schoonheidsrituelen.

Belangrijke informatie:
  • 100% natuurlijk, reinigt en peelt de huid op milde wijze
  • Ontdaan van onzuiverheden krijgt de huid haar natuurlijke schoonheid terug
Toepassing:

Spoel de spons in warm water om hem zacht te maken en wring hem voorzichtig uit. Alleen gebruiken of in combinatie met de Purifying Cleansing Gel, 's ochtends en 's avonds. Kan ook gebruikt worden om het 2-in-1 Zuiverend Houtskool Masker af te spoelen. Na gebruik de spons uitspoelen, uitwringen en drogen door hem op te hangen aan het koord. Maak de spons elke week schoon met zeep of dompel hem in kokend water.
Vervang de spons bij de eerste tekenen van slijtage.

Ingrediënten:

Konjacwortel, Water, Bamboehoutskool

Florame Konjac Spons met Bamboe Houtskool

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!