logo

MARY & MAY Vegan Blackberry Complex Cream Essence

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
140 ml
€ 16,50 / 100 ml
€ 23,10
Verkoop en verzending door
Wildlifemillions
Levering binnen 4-6 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 8,00)
vanaf € 23,10
  • EAN
    8809670681692
  • Doseringsvorm

Productdetails & verplichte informatie

Verdere productinformatie

Een crème-essence geformuleerd met de exclusieve tweefasige emulsietechnologie van MARY & MAY om een ​​snelle opname in de huid te bevorderen. Bevat 50.000 ppm bramenextract met antiverouderingsvoordelen. Verrijkt met 100.000 ppm Blauwe Lotuswater om de huid te hydrateren, te kalmeren en de elasticiteit te verhogen. Verrijkt met jojobazaadolie en ceramide NP om de huidbarrière te versterken en een constante hydratatie te garanderen. De hypoallergene formule is veganistisch en dierproefvrij gecertificeerd. Alle gebruikte ingrediënten zijn EWG Green-gecertificeerd.

Toepassing:
Schud de container om de lagen crème en essence te mengen. Giet een geschikte hoeveelheid op de handen en breng aan op de huid.
Ingrediënten:
Water, Nymphaea Caerulea bloemenwater, Simmondsia Chinensis (Jojoba) zaadolie, gehydrogeneerde polyolefine (C6-14), Rubus Fruticosus (bramen) fruitextract, 1,2-hexaandiol, methylpropaandiol, Centella Asiatica-extract, extract van Ficus Carica (fig) fruit, gehydrolyseerd extract van Gardenia Florida, natriumhyaluronaat, gehydrogeneerde lecithine, butyleenglycol, glycerine, 4-trilaurethfosfaat, natriumpolyacrylaat, Pvm/Ma-copolymeer, cyanocobalamine, ceramide NP, maltodextrine, ethylhexylglycerine, tocoferol
Gegevens fabrikant:
Mary & May, 2F NPS office, 13, Olympic-ro 35da-gil, Songpa-gu, 5510 Seoul, Korea +82 2-6952-7897, kyutae.cho@aidkoreacorp.com, https://marynmayglobal.com/

Fabrikant

Mary & May, 2F NPS office, 13, Olympic-ro 35da-gil, Songpa-gu, 5510 Seoul, Korea +82 2-6952-7897, kyutae.cho@aidkoreacorp.com, https://marynmayglobal.com/

Verantwoordelijke persoon in de EU

AK Biocosmetics GmbH, Postfach 14, 2103Langenzersdorf Austria, +436606078290, info.us@ak-bio.com

MARY & MAY Vegan Blackberry Complex Cream Essence

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!