logo

medisana HM 645 handmassageapparaat

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
€ 97,48 / 1 stuks
€ 97,48
Verkoop en verzending door
Peach-Online-Mall
Levering binnen 8-10 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 6,90)
  • EAN
    4015588882623
  • Doseringsvorm
    Apparaat
  • Merk
    MEDISANA
  • Fabrikant
    Medisana

Productdetails & verplichte informatie

Handmassageapparaat met tikfunctie. Acupressuur- en puntmassage met 5 verschillende opzetstukken
Verdere productinformatie


Voor welzijn en ontspanning na een inspannende dag Het HM 645 handmassageapparaat van medisana biedt een verkwikkende en zeer effectieve klopmassage. De vijf verschillende massagekoppen bieden precies het juiste voor uw individuele behoeften. Het garandeert een flexibele toepassing op het hele lichaam, zoals nek, schouders, rug of benen, en zorgt zo voor lichamelijk welzijn en nieuwe energie na een inspannende dag.


Vitaliserend en diepgaand effectief dankzij krachtige klopmassage Het medisana HM 645 handmassageapparaat zorgt voor een krachtige klopmassage. Dankzij de krachtige slagmotor met 3.300 omwentelingen per minuut zorgt hij voor een vitaliserende en diepgaand effectieve klopmassage. De directe en weldadige overdracht van de trillingen op het weefsel en de spieren is uiterst aangenaam, zodat u kunt genieten van het ontspannende effect van de massage. Spierspanning wordt verminderd, pijn wordt verlicht en de bloedsomloop wordt gestimuleerd.


5verschillende massagekoppen voor individuele behoeften Het medisana HM 645 handmassageapparaat is uitgerust met vijf verschillende massagekoppen, die elk precies de juiste massage voor individuele behoeften bieden. Het lange, ergonomische handvat met antislipmateriaal maakt het gemakkelijk te gebruiken voor comfortabele zelfmassage. Je kunt het HM 645 handmassageapparaat flexibel op het hele lichaam gebruiken.

Technische gegevens

  • Afmetingen: ca. 41,5 x 7 x 10 cm; Gewicht: ca. 1,1 kg
  • Stroomvoorziening: 9V / 1A
  • Vermogen: 40 watt / 3.300 rpm
  • Oplaadtijd: 135 minuten; Gebruikstijd: 135 minuten
  • Dubbele stroombeveiliging tijdens opladen en ontladen
Toepassing:
In principe kun je elk lichaamsdeel masseren met een handmassageapparaat. Precies zoals jij dat wilt. Het apparaat wordt in de hand gehouden en vervolgens naar het te masseren lichaamsdeel geleid. Het is niet bedoeld of aanbevolen voor gebruik in het gezicht.
Gegevens fabrikant:
medisana GmbH Carl-Schurz-Straße. 2 41460 Neuss +49 (0) 2131 - 36 68 0 info@medisana.com

Fabrikant

medisana GmbH Carl-Schurz-Straße. 2 41460 Neuss +49 (0) 2131 - 36 68 0 info@medisana.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

Thomas Teckentrup

medisana HM 645 handmassageapparaat

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!