Bioturm natuurlijke cosmetica zinkzalf 50 ml
- EAN
- 4260026691064
- Doseringsvorm
Productdetails & verplichte informatie
Bioturm Naturkosmetik Zinkzalf 50 ml
De zinkzalf van Bioturm Naturkosmetik is bijzonder geschikt voor geïrriteerde, beschadigde huidzones. Het wordt gebruikt voor puistjes en puisten, maar ook voor de luierzone van baby's en peuters. Het zinkoxide dat het bevat, heeft een samentrekkend en antiseptisch effect. Het Lacto-Intensieve actieve complex bevat essentiële aminozuren en sporenelementen die de huid voeden.
Toepassing:
Breng de zinkzalf aan. Breng aan op de aangetaste huid gebieden en laat ze kort intrekken.
Ingrediënten:
Water, zonnebloemolie, glycerine, jojoba-olie, zinkoxide, alcohol drinken, Lacto-Intensief actief complex, polyglycerolesters, bijenwas, magnesiumsulfaat, magnesiumstearaat, vitamine E, zonnebloemolie, rijstingrediënt.
Ingrediënten:
Verantwoordelijke persoon in de EU
Bioturm natuurlijke cosmetica zinkzalf 50 ml
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!