Dokter Eckstein Lotion
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
150 ml
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
- EAN
- 4035219219208
- Doseringsvorm
- Gezichtswater
- Fabrikant
- Linde Eckstein GmbH + Co. KG
Productdetails & verplichte informatie
Verfrissende, verkwikkende gezichtstoner voor de normale huid.
Doctor Eckstein Lotion
Verfrissende, verkwikkende gezichtstoner voor de jeugdige en normale huid. Verwijdert op milde wijze de resten van de reinigingsmelk, brengt de huid in natuurlijk evenwicht en is de perfecte afsluiting van de gezichtsreiniging. Met essentiële oliën van lavendel en sinaasappel.
Toepassing:
Bevochtig na het reinigen een wattenschijfje met de gezichtstoner en wrijf dit zachtjes over uw gezicht. U kunt de gezichtstoner ook in uw handpalmen gieten en zachtjes verdelen. Breng vervolgens een geschikte verzorgingscrème aan.
Ingrediënten:
Aqua (water), alcohol denat. (SD alcohol 39-C), Tricedeth-9, PEG-40 gehydrogeneerde castorolie, limoneen, Chamomilla recutita (matricaria) bloemextract, Citrus Aurantium Dulcis (sinaasappel) schilolie, Lavandula angustifolia (lavendel) olie, Linalool, Citral.
Verantwoordelijke persoon in de EU
Linde Eckstein GmbH + Co. KG, Flurstraße 27a-35, Oberasbach, Deutschland, 90522, shop@doctoreckstein.de, www.doctoreckstein.de
Dokter Eckstein Lotion
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!