INNISFREE No Sebum AC Powder
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
5 g
€ 311,20 / 100 g
€ 15,56
Verkoop en verzending door
Wildlifemillions
Levering binnen 4-6 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 8,00)
vanaf € 15,56
- EAN
- 8809843674094
- Doseringsvorm
- Merk
- innisfree
Productdetails & verplichte informatie
Een veganistisch finishpoeder voor een probleem- en vette huidcomplex om de huid te hydrateren en de poriën te vervagen, waardoor een gladde en zijdezachte finish achterblijft. Geformuleerd met AC (Actual Care) Complex, dat Acorus Calamus-wortelextract en hyaluronaatzuur bevat, om effectief de olie-vochtbalans van de huid te behouden en de talgproductie van de huid in evenwicht te brengen. Test op huidirritatie voltooid. Milieuvriendelijke verpakking.
Ingrediënten:
Silica, dimethicon/vinyldimethicon kruispolymeer, vinyldimethicon/methicon silsesquioxaan kruispolymeer, dimethicon, butyleenglycoldicaprylaat/dicapraat, gezuiverd water, mica, gedenatureerde alcohol, butyleenglycol, calamine, ethylhexylglycerine, lauroyllysine, 1,2-hexaandiol, dehydroazijnzuur, calamuswortelextract, salicylzuur, propaandiol, centellabloem/blad/stengelextract, tocoferol, dinatrium-EDTA, natriumhyaluronaat, gehydrolyseerd hyaluronzuur, natriumhyaluronaat crosspolymeer, hyaluronzuur, natriumgeacetyleerd hyaluronaat
INNISFREE No Sebum AC Powder
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!