oxy8 Natural Cosmetics REGENERATING PEELING GEL - Anti-aging. Dieptereiniging. Huidvernieuwing
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
100 ml
€ 59,80 / 100 ml
€ 59,80
Verkoop en verzending door
oxy8 Natural Cosmetics - Dr. Sue Seifert
Levering binnen 2-4 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 6,99)
- EAN
- 4262402860088
- Doseringsvorm
- Gel
- Fabrikant
- oxy8 Naturkosmetik GmbH
Productdetails & verplichte informatie
Anti Aging. Fijne poriën. Effectief bij acne, neurodermitis, rosacea. Ideale voorbereiding voor verdere oxy8 verzorging
Fluweelzachte huid zonder uitdroging – Werkzame stoffen kunnen beter intrekken. De perfecte basis voor jouw huidverzorging!
100% natuurlijke ingrediënten, geen conserveermiddelen of geurstoffen - Wereldwijd unieke formule
Perfecte voorbereiding voor andere oxy8 verzorgingsproducten.
Dieptereiniging | Opent de poriën en reinigt ze antiseptisch |
Poriën worden verkleind | De huid wordt straffer |
Vernieuwde huid direct | Dode huidcellen worden verwijderd |
Gladde huid | Verhoogt de collageenproductie |
Reguleert talg en vocht | Effectief tegen acne |
Reguleert de pH-waarde | Bouwt de beschermlaag van de huid weer op |
Antiseptisch & antimicrobieel | Bestrijdt en vermindert roodheid en ontstekingen |
Fijne huidstructuur | Verkleint de poriën & voorkomt verkleuringen |
Toepassing:
Effectieve huidverzorging begint altijd met reiniging. De oxy8 REGENERATING PEELING GEL is de basis.
Om te beginnen kun je de peelinggel om de dag aanbrengen zonder je huid uit te drogen. Daarna is één keer per week aanbrengen voldoende.
Zorg ervoor dat je gezicht vochtig en zacht is met warm water. Breng de scrub voorzichtig aan met je handen. Bedek je gezicht met voldoende scrubgel. Masseer je huid met ronddraaiende bewegingen. Spoel af met lauwwarm water en droog af met een zachte handdoek.
Ingrediënten:
Aloe vera, benzoïne, poudre de racine de konjac, huile de patchouli, orange douce, mandarine rouge, vanille, petit grain
Gegevens fabrikant:
oxy8 Naturkosmetik GmbH
Fabrikant
oxy8 Naturkosmetik GmbH
Verantwoordelijke persoon in de EU
Ali Oguzhan Özdemir
4 Reviews van oxy8 Natural Cosmetics REGENERATING PEELING GEL - Anti-aging. Dieptereiniging. Huidvernieuwing
5van 5 sterren
- 4
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!