logo

Wella SP Luxe Oil Keratin Conditioner

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
200 ml
€ 6,85 / 100 ml
€ 13,69
Verkoop en verzending door
Shop-Friseur
Levering binnen 8-13 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 2,90)
  • EAN
    3614226768605
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Merk
    WELLA

Productdetails & verplichte informatie

Versterkt en hydrateert het haar met keratine en oliën voor een zijdezachte, glanzende uitstraling.
Verdere productinformatie
De Wella SP Luxe Oil Keratin Conditioner is een luxe conditioner die speciaal is ontwikkeld om beschadigd haar te herstellen en te versterken. Verrijkt met een krachtige combinatie van keratine en voedende oliën, helpt deze conditioner het haar te herstellen van binnenuit en maakt het zijdezacht. Het product versterkt de haarschubben, vermindert breuk en verbetert de elasticiteit van het haar, waardoor het minder snel beschadigt. De conditioner zorgt voor intensieve hydratatie, wat resulteert in glad, glanzend en gezond uitziend haar. Ideaal voor dagelijks gebruik, vooral voor mensen met droog of beschadigd haar die op zoek zijn naar een verzorgend product dat het haar niet verzwaart.
Toepassing:
Het is gemakkelijk te gebruiken: masseer na het wassen een kleine hoeveelheid in vochtig haar, vooral in de lengten en punten, laat 1-2 minuten intrekken en spoel grondig uit. Het resultaat is merkbaar gezonder, steviger en glanzender haar dat heerlijk zacht aanvoelt en er gerevitaliseerd uitziet. Deze conditioner is geschikt voor alle haartypes, maar is vooral ideaal voor beschadigd haar. Met zijn luxueuze mix van oliën en keratine biedt Wella SP Luxe Oil Keratin Conditioner professionele verzorging thuis en geeft het haar bij elk gebruik een vleugje luxe.
Ingrediënten:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid.
Gegevens fabrikant:
Wella Germany GmbH, Berliner Allee 65-65a, 64295 Darmstadt

Fabrikant

Wella Germany GmbH, Berliner Allee 65-65a, 64295 Darmstadt

Verantwoordelijke persoon in de EU

Wella Germany GmbH

Wella SP Luxe Oil Keratin Conditioner

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!